Gorica
0
:
3
  • Završila je utakmica u Velikoj Gorici, hat-trickom Miereza uz potpunu dominaciju Osijek je s 3:0 svladao svoga domaćina i razveselio četrdesetak pripadnika Kohorte koji su došli bodriti Bijelo-plave i na ovo gostovanje.

• 90'

Gržan je u još jednom prodoru i novoj prigodi, ali je pucao pokraj vratiju.

• 85'

Osijek je još jednom opasnom napadu, Gržan tek što je ušao ima lijepu šansu i s lijeve strane kaznenog prostora pogađa gredu!

• 85'

Svoj nastup je okončao i Mkrtchyan te je svoje mjesto prepustio mladom Vrbancu.

• 83'

Svoje su za danas odigrali Nejašmić i Pušić, završne će minute odraditi Gržan i Mikolčić.

• 82'

Utakmicu su završili Pršir i Vujnović, ušli su Blummel i Sagna.

• 80'

GOOOL 0:3 - MIEREZ

Hat-trick Ramona Miereza! Pogriješio je vratar Banić koji se, inače, voli poigravati s loptom, a sada je kažnjen za loše ispucavanje koje je završilo u nogama Bukvića. Krenuo je Domagoj prema vratima i mogao sam sve riješiti, ali je odlučio proigrati Miereza na drugoj vratnici i omogućiti mu i treći pogodak. Mierez je "lažnjakom" prevario i Banića i Leša i mirno zatresao mrežu.

• 76'

Pokušao je Bukvić s više od 20 metara, bilo je snažno, međutim, ne i precizno.

• 74'

Bukvić je ubacio s desne strane, Mierez pucao glavom, precizno u okvir vratiju, no ovaj puta je Banić zaustavio udarac dvostrukog strijelca na ovom susretu.

• 74'

Gorica je umalo smanjila rezultat. Pršir je pucao sa 17 metara, Kolić se bacio i odbio loptu koja je krenula prema mreži, no ispred gol-linije mladi je čuvar mreže još jednom uspio intervenirati i tako spriječiti pogodak.

• 71'

Karton za Guedesa, prvi na utakmici.

• 71'

Mierez je u šansi za naš i svoj treći pogodak. Pucao je sa 16 metara, ipak pokraj desne vratnice.

• 70'

Vrzić ulazi umjesto Kapulice.

• 67'

Dvije zamjene u našoj momčadi. Na klupu Matković i Jugović, u igri su Bukvić i Cokaj.

• 59'

Jugović je idealno proigrao Matkovića koji kreće prema suparničkim vratima, u prilog mu je išlo i to što se Maloča ispred njega okliznuo, no Antonov udarac nije stvorio probleme dobro postavljenom Baniću.

• 58'

Dvostruka zamjena kod Goričana. Izašli su Rukavina i Mrzljak, u igri su Jurić i Soldo.

• 52'

GOOOOL 0:2 - MIEREZ

I drugi gol na utakmici postiže Ramon Mierez. Odlično je centrirao Jurišić s lijevog krila, a naš Argentinac stiže na loptu prije Maloče i sa 7 metara neobranjivo glavom pogađa mrežu.

• 46'

I odmah smo u šansi za povećanje vodstva. Mkrtchyan je duboko na polovici domaćina, dugo je vukao loptu i čekao da mu se otvori Mierez. No, Goričani su ipak ovaj puta puno bolje pripazili na jedinog strijelca na utakmici nego u završnim sekundama prvog dijela susreta...

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme s istima akterima kao i na startu utakmice.

• 45'+1'

GOOOL 0:1 - MIEREZ

Evo i pogotka, baš u pravo vrijeme! U sudačkoj nadoknadi Pušić je dobro loptu ubacio u kazneni prostor, netko je od domaćih igrača samo nakratko loptu izbio do Miereza, a svoj 15. gol u HNL-u ove sezone naš centarfor postiže s 9-10 metara kroz noge Baniću.

• 42'

Prva prava prilika za Goricu. Pršić je centrirao iz slobodnog udarca s desne strane, Kolić u istrčavanju nije došao do lopte koja pada na glavu mladom stoperu M. Matkoviću. Srećom pa je pucao tako da je lopta završila iznad vratiju.

• 34'

Imali smo opet šansu preko Matkovića. Nakon ubačaja iz kornera lopta je došla do Matkovića koji puca bez oklijevanja, ali malo iskosa s 12-13 metara prebacuje gredu.

• 30'

Rukavina je bio na udarcu nakon dodavanja Vujnovića, no slabo je to učinio i prebacio vrata.

• 19'

Pogriješio je domaći stoper Leš i praktički poklonio loptu Bijelo-plavima. Matković je s njom došao do kaznenog prostora i onda pucao, ali nije to bila teška zadaća za vratara Banića.

• 16'

Mierez i Jugović su u šesnaestercu, prvi je pokušao pucati, a nakon što su ga domaći u tome uspjeli omesti, loptu je u sredini iščekivao osječki kapetan, međutim, uklizao je Mrzljak i otklonio opasnost.

• 10'

Majstorović je odigrao povratnu loptu za Mrzljaka koji puca s ruba šesnaesterca, ali ga je blokirao Nejašmić, pa je to korner za Goricu.

• 4'

Prva i odmah stopostotna šansa naše momčadi! Akciju je započeo Mkrktchyan, nastavili Matković i Jurišić koji je loptu ubacio u kazneni prostor za Miereza, da bi prvi strijelac HNL-a idealno asistirao Jugoviću. Kapetan je ostao neometan i pucao s desetak metara gađajući lijevu kut, ali je Banić zaustavio njegov ne baš jak udarac.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:56

Za domaće Crveno-crne igrati će: Banić, Leš, Maloča, Matković, Đekić, Majstorović, Mrzljak, Pršir, Kapulica, Rukavina i Vujnović.

Sudit će Jović (Zagreb) s pomoćnicima Radićem (Split) i Marićem (Zagreb). U VAR sobi su Čuljak (Zagreb) i Starčević (Bjelovar).

• 16:55

Osijek ću današnju utakmicu s Goricom započeti u sastavu: Kolić, Prekodravac, Duarte, Mkrtchyan, Guedes, Nejašmić, Pušić, Jugović, Jurišić, Matković i Mierez.