2
  • Kraj susreta u Kranjčevićevoj.

• 90'+9'

VAR

Sudac je išao provjeriti svoju odluku na VAR te je pri njoj i ostao. Mateo Marić napustio je teren.

• 90'+8'

Crveni karton

Izravni crveni karton za Matea Marića.

• 90'+6'

Kulenović poravnava rezultat na 2:2.

• 90'+3'

Petar Pušić je ubacio iz slobodnog udarca, Vedran Jugović natrčao na drugu vratnicu i poentirao za 1:2.

• 90'+2'

Žuti karton kod Lokomotive dobio je Bulatović.

• 90'+1'

Pušić je nakon solo akcije pucao s desne strane, ali Čavlina je još jednom bio sjajan.

• 90'

Igrat će se najmanje pet minuta sudačke nadoknade.

• 90'

Iz igre kod Lokomotive izašao je Miličević, a ušao bivši igrač Bijelo-plavih Marin Leovac.

• 89'

Žuti karton dobio je Nail Omerović.

• 88'

Na ubačak iz kuta natrčao je Jugović, ali nije uspio usmjeriti loptu prema golu.

• 87'

Nakon akcije s desne strane pokušali su Omerović pa Pušić, ali obojica u blok.

• 84'

Umjesto Kristijana Lovrića u igri je Vedran Jugović.

• 83'

Šotiček je uputio prizemni zbačaj na koji, srećom, nitko od igrača Lokomotive nije stigao.

• 78'

Umjesto Šime Gržana u igri je Renan Guedes.

• 76'

Pokušao je Pušić s 25 metara, ali preko gola.

• 74'

Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.

• 73'

Dvostruka promjena kod Bijelo-plavih, umjesto Domagoja Bukvića i Mije Caktaša u igri su Petar Pušić i Nail Omerović.

• 68'

Udarac je oprobao Tuci s 25 metara, ali pored gola.

• 66'

Žuti karton kod Lokomotive dobio je Mersinaj zbog preoštrog starta na Bukviću.

• 62'

Loptu ubačenu iz auta Tuci je prenio glavom na vrh peterca gdje je Bubanja vrhom kopačke skrenuo iza Malenice za 1:1.

• 60'

Kod Lokomotive iz igre je izašao Goričan, a na njegovo mjesto ušao je Bulatović.

• 59'

Još jedna dobra akcija Lovrića koji je povratnom loptom proigrao Caktaša, ovaj povratnom loptom proigrao Brleka čiji je udarac s 18 metara zapeo u domaćem bloku. Minutu kasnije sa 16 metara iskosa gađao je i Bukvić, ali Čavlina je još jednom bio dobro postavljen.

• 53'

Ponovo su kombinirali Bukvić i Mierez nakon lijepog prebrojavanja na desnoj strani, ali još jednom je Čavlina izašao kao pobjednik nakon udarca Argentinca.

• 50'

Bukvić je probio desnu stranu, ali na povratnoj lopti nije bilo nikoga.

• 49'

Kulenović je pucao glavom nakon dugog auta, ali Malenica je bio dobro postavljen.

• 47'

Bukvić je s poludistance ubacio na desetak metara gdje je Mierez pokušao glavom, ali Čavlina je još jednom sjajnom reakcijom spriječio siguran pogodak. Pokušao je Mierez i odbijenu loptu uputiti prema golu, ali pucao je u blok.

• 46'

Na početku drugog poluvremena dvostruka promjena kod Lokomotive. Iz igre su izašli Art Smakaj i Viktor Kanižaj, u igri su Marin Šotiček i Indrid Tuci.

• Završilo je prvo poluvrijeme vodstvom Bijelo-plavih pogotkom Mije Caktaša.

• 45'

Igrat će se najmanje jedna minuta sudačke nadoknade.

• 45'

Lovrić je počeo napad, preko Nejašmića i Miereza vratila se Lovriću koji je s 18 metara pucao isprve, prizemno, ali Čavlina se još jednom iskazao lijepom obranom.

• 42'

Pokušao je Lovrić iz slobodnog udarca s 30-ak metara, ali od "živog zida" lopta je otišla u korner.

• 31'

Krasan izlazak Bijelo-plavih. Mierez je odložio loptu na centru za Caktaša koji je produžio za Bukvića. Ovaj je vidio natrčalog Gržana čiju je povratnu loptu na vrhu peterca Mijo Caktaš skrenuo u mrežu.

• 26'

Lijepa akcija sada Bijelo-plavih preko lijeve strane u kojoj su sudjelovali Mierez, Caktaš i Lovrić čiji je udarac s 20-ak metara, od bloka Marića, odsjeo na gredi.

• 23'

Mučimo se s izgradnjom napada što Lokomotivi ostavlja prostora za opasna otvaranja.

• 21'

Nakon udarca iz kuta Kalaica je natrčao na drugu vratnicu i isprve nogom pucao pored gola.

• 18'

Lijepu loptu na glavu, poslije ubačaja s desne strane, dobio je Sandro Kuleović, ali srećom pucao je preko gola.

• 13'

Kalaica je pokušao s 20-ak metara, ali u njegovom udarcu nije bilo ni snage ni preciznosti

• 9'

Caktaš se lijepo okrenuo na rubu kaznenog prostora i iz okreta uputio udarac kojeg je Čavlina odbio u korner.

• 7'

Traje početno ispitivanje snaga, bez većih uzbuđenja.

• Glavni sudac Duje Strukan označio je početak utakmice.

• 21:04

Budući da je nešto kasnije završila utakmica između Varaždina i Hajduka, s nekoliko minuta zakašnjenja počet će i utakmica u Kranjčevićevoj ulici.

• 20:57

Bijelo-plavi će utakmicu u Kranjčevićevoj ulici početi s deset istih igrača koji su počeli utakmicu protiv Lokomotive. Jedino novo/staro lice u početnoj postavi je Slavko Bralić koji će nastupiti umjesto Stefanosa Evangeloua.

• 20:55

Za desetak minuta počet će utakmica 6. kola SuperSport HNL-a između NK Lokomotiva i NK Osijek.