:
0
  • Iz minute u minutu
  • Zapisnik
  • Vrlo dobru igru u drugom poluvremenu naša je momčad okrunila s tri pogotka za čistu i potpuno zasluženu pobjedu.

• 90'

Mitrović je iz "slobodnjaka" stavio Malenicu na ozbiljnu kušnju, ali je naš vratar obranio taj udarac.

• 85'

Žuti karton

Dvije zamjene u našim redovima. Uz pljeska s tribina teren napuštaju Pušić i Jurišić, a ušli su Zebec i debitant 17-godišnji Mićić.

• 84'

Žuti karton

"Požutio" je Lazarov.

• 76'

Imali smo još jednu izrazitu šansu za novo povećanje vodstva. Mierez se probio po desnom krilu, ušao u kazneni prostor i vratio loptu prema opet dobro pozicioniranom Almasiju. Malo je nedostajalo da povremeni reprezentativac Slovačke i drugi puta postane strijelac, međutim, ipak je Banić uz pomoć suigrača spriječio četvrti gol...

• 74'

Upravo je Blummel u šansi pred vratima Malenice, no naš je kapetan bez problema sačuvao svoju mrežu u ovoj  situaciji.

• 73'

Izmjena

Igru je napustio Mrzljak, na terenu je Blummel.

• 72'

GOOOOL 3:0 - ALMASI

Sada već imamo tri gola prednosti! Iz kornera je ubacio Pušić, nisu se baš snašli nogometaši Gorice i lopta dolazi do Almasija koji s ruba peterca postiže svoj prvijenac za Bijelo-plave!

• 70'

Velika prigoda i za 3:0. Gržan je sada u ulozi asistenta, lopta ide na glavu Almasija koji je pucao glavom, no Banić je to nekako uspio obraniti, potom je na udarcu Pušić, ali ovaj puta nije pronašao put do mreže.

• 66'

Izmjena

Dvije zamjene obavio je i Zekić. Na klupu su otišli Cokaj i Bukvić, a ušli Prekodravac i Brlek.

• 64'

Izmjena

Bila je trostruka zamjena kod Goričana. Ušli su Pršir, Lazarov i Matavž.

• 63'

GOOOOL 2:0 - PUŠIĆ

Prekrasan pogodak za povećanje našeg vodstva! Puno toga je odradio uporni Nejašmić koji je s desne strane odigrao idealnu povratnu loptu za Pušića, a ovaj je desnom nogom s ruba šesnaesterca pogodio mjesto gdje se u lijevom kutu spajaju greda i vratnica!

• 50'

GOOOOL 1:0 - MIEREZ

Evo nam vodećeg pogotka! Bilo je pravog glavometa u šesnaestercu gostiju, prvo Bralića, zatim Pušića i Nejašmića, da bi u konačnici čelom loptu u desni kut sa 7-u metara poslao vrlo spretni i snalažljivi Mierez. To je već njegov deseti pogodak ove sezone u HNL-u.

• 47'

Žuti karton

Prvi žuti karton dobio je Soldo.

• 46'

Izmjena

U svlačionici je ostao Lovrić, ušao je Almasi.

• 41'

Nejašmić izvan kaznenog prostora pokušava učiniti nešto više, Banić je siguran.

• 38'

Mitrović se još jednom odvažio na udarac, nije bio precizan.

• 36'

Sada je na drugoj strani bilo otekako opasno. Duarte je pogriješio i loptu proslijedio do Mitrovića koji zdesna ulazi u šesnaesterac i prizemno cilja desni kut. Malenica je sjajno reagirao te vršcima prstiju loptu izbacio u korner!

• 35'

Mierez se izborio za loptu uz aut-liniju, na kraju je ona došla do Pušića u kaznenom prostoru, no udarac našeg veznjaka je blokiran.

• 33'

Velika prigoda za Osijek i puno sreće za Goricu! Centrirao je Gržan s desne strane, skočio u svom stilu Mierez i s desetak metara loptu glavom poslao u lijevu vratnicu!

• 32'

Ilečić je zaprijetio Bijelo-plavima u kontri, pucao je sa 17-18 metara, ali nije to bilo precizno.

• 30'

Pokušaj Bukvića lijevom nogom sa 17 metara, zamalo je promašio okvir vratiju.

• 26'

Pušić je centrirao s lijevog krila, loptu je glavom ispred Miereza izbacio Maloča, a umalo je to bio autogol.

• 16'

Duarte je preciznom dugom loptom doveo u šansu Miereza, međutim, Krizmanić se dobro snašao u toj situaciji i loptu izbacio izvan terena.

• 12'

Dobar udarac Nejašmića iz velike udaljenosti, nije puno nedostajalo, pa da se Banić nađe u problemima.

• 10'

Evo prigode i za našu momčad. Ubacio je Pušić s lijeve strane, Mierez je bio u skoku s Krizmanićem i glavom poslao loptu dva-tri metra iznad vratiju.

• 7'

Prvu šansu su stvorili gosti. Nakon ubačaja iz kornera nakratko je sam u našem šesnaestercu ostao Soldo koji je s 13 metara pucao visoko iznad grede.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 14:45

Za Goricu će igrati: Banić, Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec, Mrzljak, Soldo, Kapulica, Ilečić, Mitrović i Rukavina.

Sudit će Jović iz Zagreba. Pomoćnici su mu Pušić (Zagreb) i Starčević (Bjelovar) dok su u VAR sobi Čuljak i Vučković (obojica iz Zagreba).

• 14:44

Osijek će utakmicu započeti u sastavu: Malenica, Gržan, Duarte, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Cokaj, Pušić, Bukvić, Lovrićf i Mierez.

• 14:42

Pozdrav s osječke Opus Arene! U iščekivanju smo početka utakmice 23. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između našeg Osijeka i Gorice.