Istra 1961
3
:
1
  • Susret je završen zasluženom pobjedom Osječana, uz pravu simultanku Vedrana Jugovića!

• 90'+7'

3:1 - FILET

Istra je uspjela smanjiti rezultat u samoj završnici utakmice. Lawal je pucao glavom, Malenica uspio refleksno obraniti, no lopta se odbila do Fileta koji je ipak matirao našeg čuvara mreže.

• 90'+4'

GOOOOL 3:0 - JUGOVIĆ

Vrlo siguran s bijele točke bio je Jugović, "rastavio" gostujućeg vratara i postigao svoj hat-trick na oduševljene navijača koji su mu priredili prave ovacije s tribin

• 90'+3'

Netko od Puljana je igrao rukom u svom šesnaestercu i to je kazneni udarac za Bijelo-plave.

• 90'+1'

Javna opomena za Douglasa.

• 90'

Mathaes je ubačajem iz kornera pogodio vanjski dio bliže vratnice

• 87'

GOOOOL 2:0 - JUGOVIĆ

Evo nam i drugog pogotka za udvostručenje prednosti! Lovrić je ubacio iz desnog kuta, Duarte loptu skrenuo prema drugoj vratnici na kojoj je vrlo priseban bio Jugović i iz peterca drugi puta matirao Majkića!

• 82'

Odmah je zaprijetio Lawal, bilo je to prilično opasno, ali je Malenica odbio loptu daleko od svojih vratiju.

• 80'

Na klupu idu Devetak i Valinčić, ušli su Ekong i Lawal.

• 79'

Ozlijedio se Caktaš i mora izaći iz igre. Ušao je Lovrić, kao i Fiolić koji je zamijenio Brleka.

• 76'

Bukvić je centrirao za Miereza koji puca glavom, ali je to lako obranio Majkić.

• 75'

"Požutio" je Petrusenko.

• 73'

Velika prilika za Bijelo-plave! Bila je gužva pred vratima Puljana, Jugović je s pet metara ciljao bliži vratarev kut, no pogodio je vanjski dio mreže.

• 68'

Vrlo neobična situacija na terenu. Osječani su postigli pogodak nakon što je Jugović loptu poslao na glavu Duarteu koji je zatresao mrežu, no zastali su igrači Istre jer se čula zviždaljka od nekoga s tribina. Titlić je prvo pokazao na centar, ali je nakon duže konzultacije ipak poništio gol i izazvao velike prosvjede navijača Osijeka.

• 67'

Odličan udarac Omerovića, treći na utakmici, krajnjim naporom Majkić loptu izbacuje iz desnog donjeg kuta u korner.

• 65'

Nova dvostruka zamjena kod gostiju. Utakmicu su završili Vuk i Mlinar, u igri su Matheus i Nebyla.

• 63'

Na tribinama je 6928 gledatelja.

• 56'

Izašao je Kadušić, zamijenio ga je Lisica.

• 55'

Prvi ozbiljniji pokušaj Puljana, iz daljine je pucao Douglas, zamalo iznad grede.

• 47'

GOOOOL 1:0 - JUGOVIĆ

Osijek je došao do prednosti. Bukvić je centrirao iz kuta, a Jugović iskoristio trenutak nesmotrenosti gostujućih nogometaša i situaciju u kojoj je ostao bez pratnje te glavom s desetak metara loptu smjestio vrlo precizno i snažno pod gredu!

• 46'

U svlačionici su ostali Manev i Drambayev, u igri su Jugović i Caktaš.

• 38'

Itekako opasan i nezgodan šut Bukvića iz slobodnog udarca s desne strane terena, Majkić se opet morao dobrano namučiti da bi ostao nesavladan.

• 37'

Žuti karton dobio je Devetak.

• 23'

Opet je pucao Omerović, sada s više od 20 metara, Majkić ponovno zaustavlja loptu i spašava svoju momčad.

• 14'

Sada pokušava Nejašmić prizemnim udarcem, nema većih problema za Majkića.

• 14'

Vuk je u kontri, dobro je pucao, no Malenica se nije dao iznenaditi.

• 10'

Odličan udarac Omerovića sa 17 metara, malo iskosa s lijeve strane, Majkić je to jedva uspio "izvaditi" iz svog desnog kuta.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:57

Istra igra u sastavu: Majkić, Marešić, Majstorović, Devetak, Douglas, Mlinar, Petrusenko, Vuk, Valinčić, Kadušić i Filet.

Suci su: Titlić (Potravlje), Perica (Šibenik) i Vidović (Split), dok su u VAR sobi: Kolarić (Čakovec) i Pajić (Rijeka).

• 17:55

Pozdrav s Opus Arene, u iščekivanju prvenstvenog ogleda naše momčadi i pulske Istre 1961! Osijek će igrati u sastavu: Malenica, Gržan, Manev, Duarte, Bralić, Drambayev, Brlek, Nejašmić, Bukvić, Omerović i Mierez.