• 90'+2'

Smakaj je izašao, a ušao Kalaica.

• 88'

VAR

Provjerava se igranje rukom Duartea uz aut liniju, procjenjeno je da je sve čisto i regularno te je gol priznat.

• 87'

GOOOL 1:1 - FIOLIĆ

Odlično se snašao Fiolić u gostujućem šesnaestercu i onda vrlo preciznim udarcem s desetak metara svladao Čavlinu.

• 80'

U našoj je momčadi Živković zamijenio Caktaša.

• 79'

Na klupu ide Mudražija, u igri je Bošković.

• 78'

Caktaš je u šansi, nije dobro pucao glavom.

• 76'

Jugovićev šut je bio slab da bi matirao odličnog vratara gostiju.

• 73'

Odličan udarac Pušića sjajno je obranio Čavlina, odbivši loptu ispod gred u korner.

• 70'

Izlazi Nejašmić, ušao je Lovrić.

• 55'

Bralić je pokušao glavom, nije bio precizan.

• 54'

Pušićev udarac s 15 metara je blokiran u novoj izglednoj situaciji za izjednačenje.

• 52'

Uzvratili su Lokosi preko Smakaja koji je odlično ciljao lijevi gornji kut, a Malenica se itekako namučio da spriječi gol.

• 50'

Sada je dobro pucao Nejašmić, vratar Čavlina je to jedva obranio.

• 50'

Sreća je na strani Lokomotive! Omerović je pucao sa 17 metara, učinio je to snažno, a samo su ga centimetri dijelili od pogotka. Lopta je pogodila unutarnji dio desne vratnice i nije ušla u mrežu...

• 49'

Mladi 17-godišnji Matković odmah je u prigodi. Pucao je glavom nakon ubačaja Jugovića, ali nije bio precizan. Uslijedila je opasnost na drugoj strani. Na loptu su skočili Malenica i Tuci, našem je vrataru ona nakratko ispala iz ruku, no ipak je Malenica na gol-liniji spriječio najgore.

• 46'

Tri je zamjene obavio Zoran Zekić prije početka drugog dijela. Nema više u igri Gržana, Brleka i Bukvića, a ušli su Jugović, Fiolić i Matković.

• 11'

0:1 - TUCI

Lokomotiva je došla u vodstvo. Goričan je prošao Duartea, potom s lijeve strane kaznenog prostora ubacio loptu u peterac gdje je Tuci bio brži i spretnijih od naših igrača i mirno loptu smjestio u mrežu.

• 6'

Nejašmić je pucao s 20-ak metara, precizno ipak ne i dovoljno snažno da bi Čavlina bio u problemu.

• 1'

Već u prvom napadu Lokomotive moglo je biti opasno. Bralić je loše "zahvatio" visoku loptu koja je padala pred naš šesnaesterac, pucao je Tuci, ali ni on nije baš dobro reagirao.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:55

Za Lokomotivu će igrati: Čavlina, Bartolec, Mersinaj, Živković, Leovac, Mudražija, Krivak, Bubanja, Smakaj, Goričan i Tuci.

Glavni je sudac Erceg iz Pristega, a pomoćnici su mu Crnčić (Vrbovec) i Bučar (Duga Resa). U VAR sobi su Pajač (Sv. Ivan Zelina) i Mihalj (V. Gorica).

• 17:53

Osijek će po pobjedu u ovoj utakmici krenutii s početnom jedanaestoricom: Malenica, Gržan, Duarte, Bralić, Omerović, Nejašmić, Brlek, Bukvić, Pušić, Caktaš i Mierez.

• 17:50

Još jedan pozdrav s najljepšeg stadiona u Hrvatskoj! Osijek je u 15. kolu SuperSport HNL domaćin Lokomotivi u susretu koji počinje u 18,10 sati.