• Zapisnik
  • Uvjerljiva pobjeda Bijelo-plavih na oproštaju od polusezone.

• 87'

GOOOOL 4:1 - MIEREZ

Evo sada i konačne potvrde naše današnje pobjede! Mierez se izborio za loptu i onda namjestio na udarac prethodno se oslobodivši Borasa. Argentinac je milimetarski precizno pogodio lijevi kut uz samu vratnicu nemoćnog Čovića.

• 87'

Izmjena

Izlaze Bukvić i Omerović, u igri su Zebec i Živković.

• 85'

Žuti karton

Javna opomena za Borasa.

• 85'

Ortiz je u svojoj trećoj šansi, ni ovaj puta nije postao strijelac. Pucao je visoko iznad grede.

• 83'

Izmjena

U koprvničkoj momčadi Pllana je napustio teren, ušao je Hlevnjak.

• 81'

Izmjena

Ozlijedio se Gržan, pa će svoje mjesto na terenu prepustiti Guedesu.

• 79'

Ortiz je u još jednoj šansi, opet nakon ubačaja iz kuta, pucao je glavom s desetak metara baš u dobro postavljenog Malenicu.

• 74'

Hoxha je u u prodoru, došao je pred Malenicu, ali ga iskosa s lijeve strane nije uspio nadmudriti.

• 72'

Malo je nedostajalo da gosti postignu novi pogodak. Iz kornera je ubacio Caimacov na glavu visokog Ortiza čiji je trzaj čelom završio na gredi.

• 68'

Dobro je i snažno pucao Omerović, a lopta je završila tik uz lijevu vratnicu.

• 66'

3:1 - ŠAKOTA

Neoprezan je bio Bralić, to je iskoristio Šakota i krenuo s loptom u kazneni prostor. Na putu ka vratima prevario je i Duartea i onda pogodio kroz noge Malenice za 3:1.

• 65'

Mierez je pucao glavom, nema novog gola.

• 64'

Mierez još jednom u šansu dovodi Omerovića koji je na pet metara od gostujućih vratiju, ali ga je u još jednoj realizaciji spriječio vratar Čović. Samo jer korner za Bijelo-plave.

• 62'

Šakota je "požutio" zbog toga jer je loše odglumio jedanaesterac prilikom istrčavanja Malenice koji je prije došao do lopte od suparničkog napadača.

• 58'

Izmjena

Dvostruka zamjena kod Slaven Belupa. Izašli su Liber i Štrkalj, a ušli Šakota i Ortiz.

• 56'

Nejašmić u pravu priliku dovodi Lovrića, ali dvostruki današnji strijelac ovaj puta lijevom nogom loptu šalje u vanjski dio mreže.

• 49'

GOOOOL 3:0 - OMEROVIĆ

Vrlo brzo u nastavku utakmice Osijek postiže i treći pogodak! I u ovoj je akciji sudjelovao Mierez koji je centaršutem pronašao Prekodravca u kaznenom prostoru, ovaj je primirio loptu ispred gostućeg vratara i pucao sa 7-8 metara, no Čović je to uspio obraniti. Lopta se, međutim, odbila do Omerovića i sada nije bilo spasa Koprivničanima.

• 46'

Počeo je drugi dio susreta bez ijedne izmjene u sastavima.

• Golovima Kristijana Lovrića iz 17. i 32. minute, uz dvije asistencije Miereza, Osijek zasluženo ima dva gola prednosti.

• 45'

Žuti karton

Zasigurno prestrogo pokazani karton Prekodravcu koji je naizgled sasvim čisto oduzeo jednu loptu na tridesetak metara od Čovićevih vratiju.

• 41'

Lovrić je iz "skraćenog" konera na muke stavio Čovića koji ipak uspjeva zadržati njegov udarac.

• 38'

Šut Omerovića prošao je malo uz desnu vratnicu, nakon što je prethodno netko od suparničkih igrača zadnji bio u kontaktu s loptom.

• 34'

Pokušali su "Farmaceuti" zaprijetiti iz prekida. Pucao je glavom Pllana, no samo je korner za goste.

• 32'

GOOOOL 2:0 - LOVRIĆ

Evo nam novog pogotka! Pušić je "ukrao" loptu neopreznoj obrani Slaven Belupa i proigrao Miereza, uslijedila je asistencija na lijevu stranu za Lovrića koji je još jednom miran i precizan. Loptu je sa 6 metara bez problema smjestio u mrežu.

• 32'

Omerović je pokušao glavom, nije to bilo dovoljno snažno.

• 26'

Prva prigoda za Koprivničane. Hoxha je prošao Gržana, zavrnuo loptu u sredinu prema petercu, ali tamo je ne stiže nitko od njegovih suigrača.

• 23'

Omerović je u prigodi za povećanje vodstva. Ušao je zdesna u šesnaesterac, pucao po travi i zamalo promašio okvir vratiju.

• 17'

GOOOOL 1:0 - LOVRIĆ

Poveli su Bijelo-plavi! Nejašmić je lijepo okomitom loptom proigrao Miereza koji je bio ispred kaznenog prostora i fino proslijedio loptu u desno prema utrčalom Lovriću. Kristijan je pobjegao gostujućoj obrani, došao sam ispred Čovića i rutinski ga matirao pogodivši donji lijevi kut.

• 1'

Izradili su Osječani jednu akciju iz prekida za udarac Omerovića koji je, međutim, bio neprecizan.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 14:27

Evo i sastava naših gostiju: Čović, Pllana, Božić, Boras, Štefulj, Lepinjica, Liber, Caimacov, Mioč, Hoxha i Štrkalj.

• 14:26

Osijek će igrati u sastavu: Malenica, Gržan, Duarte, Bralić, Bukvić, Nejašmić, Prekodravac, Pušić, Omerović, Lovrić i Mierez.

• 14:19

Srdačan pozdrav s Opus Arene na kojoj iščekujemo posljednju ovogodišnju utakmicu Bijelo-plavih. U gostima nam je Slaven Belupo s kojim smo i otvorili novi stadion i sjećamo se one utakmice s 22. srpnja s kojom smo i otvorilil naš novi stadion. Tada je rezultat bio 6:1 uz vrlo lijep ambijent i atmosferu na Pampasu.