U sklopu novog strateškog marketinškog plana Nogometnog kluba Osijek, a koji ima za cilj cjelovito repozicioniranje i rebrendiranje kluba te uspostavljanje bolje komunikacije s navijačima planirana je i nabavka sportske opreme za naredne dvije sezone. Stoga Vas pozivamo da sudjelujete u prijedlozima za izgled novog dresa Bijelo-plavih u sljedećoj sezoni.

Kao jedan od uvjeta natječaja postavljena je i opcija unikatnog dresa, a želja kluba je da isti kreiraju navijači, odnosno oni koji će u konačnici taj dres željeti nositi s ponosom. Natječaj je otvoren do 1. ožujka, a nakon toga će se obaviti glasanje u dva kruga.

ZADATAK
Što je potrebno napraviti?

Osmisliti novi vizualni identitet dresova NK Osijeka koji će biti prepoznatljivi.
Vizualni identitet treba biti prilagođen na ostale odjevne predmete.

ZADANI ELEMENTI
Osnova u kreiranju dojma

Boje BIJELA I PLAVA
Grb (preuzmite ovdje)

DODATNI ELEMENTI
Pomoć u kreiranju dojma

Otvoreni za sve prijedloge koji će ove jednostavne elemente povezati u snažnu cjelinu.

Look&Feel
Dojam koji ostavljaju dresovi

Inspirirajući: pokazuje ambiciju, odlučnost, povezanost, budućnost (moderno), snagu, odvažnost, moć, snagu

Upit za PONUDOM
Što se sve može ponuditi

Kreativno rješenje/grafičko oblikavanje koje uključuje osnovni dizajn dresa (donji/gornji dio) te prilagodbu na trenerke

Način sudjelovanja

Svi oni koji žele ponuditi rješenje, isto trebaju ucrtati u pripremu niže naznačenu ili dostaviti željeni dizajn.
Grb je potrebno smjestiti na prednju stranu dresa, dok je na zadnjoj strani potrebno ucrtati broj 9.
Skicu je potrebno poslati na mail marketing@nk-osijek.hr ili u inbox
Uz skicu potrebno je poslati i ime i prezime te kontakt broj mobitela.

ROK

Interes za sudjelovanjem potrebno je pokazati u roku 7 dana, a najkasnije do 1. ožujka 2015.

IZBOR

Nakon pristiglih rješenja, komisija sastavljena od djelatnika kluba, igrača, navijača i stručnih suradnika izabrati će tri do pet najboljih rješenja.

U drugom krugu priliku za glasanje dati ćemo i navijačima putem službene Facebook stranice. Njihov izbor nositi će 50 posto ukupnog izbora, dok će drugih 50 posto izbora pripasti prvotimcima Nogometnog kluba Osijek te stručnom stožeru i Upravi kluba.

NAGRADA

Autoru izabranog rješenja pripasti će:

- godišnja ulaznica za sezonu 2015/2016
- dres za sezonu 2015/2016
- monografija o povijesti Nogometnog kluba Osijek

Alen Nađsombat
alen[at]nk-osijek.hr
0915477070

Pozivamo sve zainteresirane da se uključe i na taj način sudjeluju u povijesti Nogometnog kluba Osijek.