Osječani nisu imali potraživanja za svog prvotimca koji je uvijek imao korektan odnos prema svom matičnom klubu.

U igračkom kadru našeg prvoligaša više nema Mislava Leke. Nakon što je odradio kompletne pripreme s Bijelo-plavima, prvo u Međugorju, potom i u Marbelli, iskusni je stoper odlučio promijeniti sredinu.

Prihvatio je ponudu norveškog drugoligaša Fredrikstada s kojim je potpisao dvogodišnji ugovor.

Osječani su svom dosadašnjem prvotimcu izašli u susret i nisu imali nikakva potraživanja prema Lekinom novom klubu, kako bi transfer odmah mogao biti realiziran.

Leko je slobodne papire zaslužio i svojim ponašanjem i odnosom kojega je uvijek imao prema svima u Gradskom vrtu, pa su mu svi u njegovom matičnom Klubu poželjeli sreću u Norveškoj.