I ovog vikenda NK Osijek pokreće grad.

I ovoga će tjedna biti upriličeno više promidžbenih aktivnosti koje se tiču našeg Kluba. U subotu na osječkim ulicama potražite bijelo-plavog fiću koji će obilaziti osječke kvartove i druge lokacije. Raspored vremena u kojem će bijelo-plavi fićo posjetiti koji dio grada je sljedeći:

Retfala (trg) 10,00  – 10,30

Portanova 10,30 – 11,00

Kod hotela Osijek 11,00 – 12,00

Tvrđa 12,00 - 12,30

Sjenjak (Robna kuća) 12,30 – 13,00

Donji grad (tržnica) 13,00 – 13,30

Pronađite fiću i postanite član Bijelo-plavog kluba, kupite polugodišnje ulaznice ili navijačke rekvizite.

Gledanje utakmice u Domu „Klasje“

U subotu ujutro ćemo, uz podjelu Bobi paketa, ispratiti i naše Pionire i Kadete na njihove prvenstvene utakmice HNL-a koje će odigrati na gostovanju u Šibeniku. I za kraj, istoga dana u 17 sati bit ćemo na druženju sa štićenicima Dječjeg doma „Klasje“ u Ružinoj ulici gdje ćemo zajednički u TV prijenosu pogledati susret naših Bijelo-plavih s Lokomotivom u Zagrebu.