NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Košarkaši deklasirali Hermes

NASTUPI OSJEČKIH KLUBOVA PROTEKLOG VIKENDA

Košarkaši deklasirali Hermes

14.03.2017.

Momčad Vrijednosnica Osijek ostvarila je najuvjerljiviji trijumf ove sezone.

Proteklog vikenda najuvjerljiviji trijumf među osječkim prvoligašima ostvarili su košarkaši Vrijednosnica Osijek koji su na domaćem parketu u dvorani Gradski vrt svladali zagrebačku Hermes Analiticu. Rezultat je bio 101:76 što je ove sezone i rekordna pobjeda Brokera u borbi za prvenstvene bodove. Osječani zauzimaju sedmo mjesto na tablici i doigravanje im ne bi smjelo izbjeći, što bi svakako bio lijep uspjeh momčadi Vladimira Krstića. Neugodan domaći poraz doživjeli su odbojkaši Murse koji su izgubili od Rijeke s maksimalnih 3:0 u setovima, pa su tako ispustili treću poziciju na ljestvici na kojoj su sada – Riječani. Isti će protivnici snage odmjeriti i u srijedu, ali će tada domaćin biti Rijeka. Ovom prigodom možemo najaviti i ogled odbojkašica Osijeka i zagrebačke Mladosti, također u srijedu, 15. ožujka, s početkom u 19,30 sati u Gradskom vrtu.

Lijep uspjeh mladih osječkih rukometašica

Poraze su doživjela i oba naša kuglačka prvoligaša, Osijek na Pampasu od vodećeg Mertojaka s 2:6, a istim je rezultatom Kandit izgubio na gostovanju kod čakovečkog Željezničara. Ovom prigodom vrijedi istaknuti i pohvaliti kadetkinje ŽRK Osijek koje su na završnici državnog prvenstva u Umagu osvojile drugo mjesto, odmah iza Podravka Vegete. Znakovito je da su mlade osječke rukometašice uspjele svladati i Koprivničanke, ali su u odlučujućem susretu, uz  brojne primjedbe na suđenje, poražene od Dalmatinke iz Ploča, pa je Podravka, s boljom-gol razlikom, na kraju osvojila titulu. Osječanka Petra Jeršek proglašena je najboljom igračicom Prvenstva. 

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti