NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osječani žele nastaviti niz

GOSTOVANJE OSIJEKA II KOD MLADOSTI U ŽDRALOVIMA

Osječani žele nastaviti niz

31.03.2017.

Naš je trećeligaš u dobrom ritmu i nadamo se još jednom dobrom i uspješnom nastupu.

U 20. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok momčad Osijeka II gostuje kod Mladosti u Ždralovima. Osječani su trenutno treći na tablici s 35 osvojenih bodova i samo su na bod zaostatka u odnosu na vodeći dvojac Varaždin i Međimurje. Momčad trenera Dine Skendera vrlo je učinkovita u nastavku sezone i u dobrom ozračju dočekuje ogled koji je na rasporedu ovoga petka. Mladost je trenutno deveta na prvenstvenoj ljestvici i sigurno nije kvalitetom na razini Bijelo-plavih, međutim, domaćin je i sigurno ima svoje planove i ambicije.

Pravi test za Skenderovu momčad

U prvom dijelu Prvenstva Osijek II je na svom terenu ostvario pobjedu od 2:0, a strijelci su bili Lišnić i Lončar. Naš trećeligaš u odnosu na taj dvoboj ima još i raznovrsniji i bolji igrački kadar, momčad dobro trenira, na utakmicama to i potvrđuje, pa se i ovaj puta nadamo kvalitetnom i rezultatski uspješnom izdanju.

Postali smo homogena grupa, pristup je baš onakav, kakav i treba biti i nadamo se još jednom dobrom nastupu. Gostovanje u Ždralovima sigurno nije lagano, ali nam je dodatni izazov baš u tomu što ćemo sami sebe testirati. Bit će to pravi ispit za našu momčad i mogu najaviti da ćemo se „pohrvati“ za nove bodove, vjerujući da ih možemo osvojiti. I dalje nemamo nikakvog imperativa, no uvijek želimo odigrati najbolje što možemo, poručio je Dino Skender.

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti