NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kohorta slavi 29. Rođendan

UTAKMICA PROTIV ISTRE IMA I DODATNU VAŽNOST

Kohorta slavi 29. Rođendan

14.04.2017.

Osječka navijačka skupina priprema i neka iznenađenja za subotnju nogometnu večer u Gradskom vrtu.

Utakmica između nogometaša Osijeka i Istre 1961 ima dodatnu važnost i zanimljivost u činjenici da će upravo u subotu, na stadionu u Gradskom vrtu, osječka navijačka skupina Kohorta proslaviti svoj 29. rođendan. I zbog toga su naši igrači posebno motivirani jer se svom vjernim „fanovima“ žele još jednom pobjedom odužiti za potporu koju im navijači pružaju s istočne tribine.

Dečki zaista odlično navijaju, osjećamo njihovu podršku cijelo vrijeme i naša je obveza pružiti sve na terenu da bismo i njih ponovno razveselili. Pobjeda bi im svakako bila najljepša čestitka s naše strane za njihov rođendan, rekao nam je Mile Škorić, veznjak Bijelo-plavih.

Navijačima ne treba poseban povod

U Kohorti ne otkrivaju previše glede onoga što pripremaju za svoju obljetnicu. Žele da to ostane iznenađenje za sve posjetitelje na stadionu, pa i predvodnik navijačke skupine u gradu na Dravi Ivica Polih Ita jedino najavljuje – odličnu atmosferu:

To nije upitno, uostalom, nije bilo ni u proteklim utakmicama. Ne treba nama poseban povod da bismo navijali i nosili igrače do pobjede. Vjerujem da ćemo se okupiti u lijepom broju na našoj tribini, posebno jer je i utakmica važna u borbi za treće mjesto, pričao nam je Ita.

Postala je lijepa tradicija da Bijelo-plavi svoje uspjehe zajednički slave s navijačima nakon susreta, kada se ori ono poznato „Osijek, ale“ i s tribine i s travnjaka ispred Istoka...

Da, po tome smo zaista postali prepoznatljivi, zajedno s našom momčadi. Očekujem da ćemo se veseliti i u subotu navečer, a možda i tom prilikom bude nešto iznenađujuće, zagonetno je na kraju zaključio Polih. 

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti