Bijelo-plavi su prisustovali proslavi 70. rođendana NK Croatia Bogdanovci.

Osječki nogometni prvoligaš gostovao je u Bogdanovcima gdje je odigrao prijateljsku utakmicu protiv županijskog ligaša Croatije, u povodu njegove 70. obljetnice. Prije susreta predstavnici našeg kluba položili su vijence na spomen ploče u Borovom selu i Bogdanovcima u sjećanje na poginule redarstvenike i mještane Bogdanovaca.

Zahvala domaćinu na gostoprimstvu

Osijek je nastupio  u sastavu: Barešić, Barać, M. Mišković, Čikvar  (Prenkpalaj), Talys, Pušić, Mioč, Lulić, R.Mišković, Boban i Ejupi. U nastavku su igrali: Žitnjak, Šimunec, Ivić, Prenkpalaj, Lišnić, Lončar, Anić, Špoljarić, Ždinjak, Klepač i Ikić, a susret je završio rezultatom 0:5 golovima R. Miškovića, Bobana, Lišnića, Ikića i Klepača.

Nogometni klub Osijek zahvaljuje Bogdanovčanima na gostoprimstvu i želi im puno uspjeha u njihovim ligaškim nastupima.