NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Grafit dugačak 210 metara!

Veliki zid u Donjem gradu ima novi izgled

Grafit dugačak 210 metara!

13.07.2017.

„Dobrodošli u Bijelo-plavi grad, srce Slavonije“, ispisano je u Vukovarskoj ulici.

U Osijeku je već neko vrijeme jedan od najvećih grafita u ovom dijelu jugoistočne Europe! Ne pretjerujemo u tom zaključku jer navijačke skupine jako dobro znaju i za takve podatke, pa nam iz Kohorte tvrde da je samo jedan grafit većih dimenzija od ovog njihovog, koji se nalazi u Vukovarskoj ulici kod Zelenog polja.

Riječ je o uradku za koji je utrošeno oko 40 litara bijele i plave boje, a proteže se na čak 210 metara i predstavlja novu osječku atrakciju. Na velikom zidu piše „Dobrodošli u Bijelo plavi grad, srce Slavonije“.

Nas je desetak iz Udruge Kohorta tri dana radilo na tom grafitu i zadovoljni smo na kraju kako je ispao. Definitivno ga svatko mora primjetiti, a napravili smo ga u sklopu akcije „Uljepšajmo Osijek“. Drago nam je i da su reakcije sugrađana pozitivne i sve se baš lijepo uklopilo i u ovu lijepu navijačku atmosferu koja vlada ovih dana u našem gradu, rekao je poznati osječki grafiter, kohortaš Petar Živković.

Ukrašavanje se nastavlja

Dakako da ovakve inicijative i akcije podržavaju i svi u Nogometnom klubu Osijek. Suradnja s navijačima i po tom pitanju je vrlo dobra, a i grad nam je ljepši kada ga se na ovakav način ukrašava...

Čestitke dečkima, grafit zaista izgleda impresivno! Uvijek ćemo podržati takve stvari, a #bijeloplavigrad je samo jedna od aktivnosti u sklopu projekta #pokrenimograd. Grafitiranje i ukrašavanje će se nastaviti, na zadovoljstvo svih onih koji vole svoj grad i svoj klub, rekao je direktor marketinga NK Osijek, Alen Nađsombat.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti