Kohorta organizira karusel

Vraća se poznati navijački običaj na gradske ulice

Kohorta organizira karusel

01.08.2017.

Kreće se ispred Udruge Kohorta u Fakultetskoj ulici u Tvrđi, u srijedu u 20 sati.

Navijačka je groznica od samog početka ove sezone zahvatila grad na Dravi, a sada polako doseže svoj vrhunac! Svi samo pričaju o četvrtku i Bijelo-plavima koji će protiv PSV-a tražiti prolaz u završnu kvalifikacijsku rundu Europske lige.

Posebno je ozračje među članovima Kohorte koji u srijedu pripremaju popularni karusel, odnosno kolonu osobnih automobila koja će proći najfrekventnijim gradskim prometnicama, dakako uz policijsku pratnju. Pozivaju se svi navijači i simpatizeri Kluba koji žele sudjelovati u karuselu da u srijedu barem petnaestak minuta prije 20 sati dođu do Udruge Kohorta u Fakultetskoj ulici broj 2 u Tvrđi, kako bi se formirala kolona.

Ponesite zastave i šalove!

Svi oni koji imaju zastave i šalove, neka ih ovom prigodom ponesu i istaknu kroz prozore svojih vozila, poručuju iz osječke navijačke skupine. Poznata je i ruta kretanja, to će biti Tvrđa – Zeleno polje – Jug II – Uske njive – Wilsonova – Bosutsko naselje, Retfala – Višnjevac i natrag Strossmayerovom prema Trgu Ante Starčevića i dalje Europskom avenijom ponovno ka Tvrđi. Inače, posljednji puta Kohorta je organizirala karusel prije četiri godine, kada je slavila svoj 25. rođendan.

6.Inter-Zaprešić608
7.Cibalia6-46