NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Ponosno sjećanje na „Oluju“

Zastave i transparenti za hrvatske branitelje

Ponosno sjećanje na „Oluju“

09.08.2017.

Gledatelji su velikim pljeskom pozdravili obilježavanje najveće pobjede u Domovinskom ratu.

Prije početka utakmice između Osijeka i Rijeke, ispred nogometaša obje momčadi, postrojenih zajedno sa sucima, bila je istaknuta zastava s natpisom „Oluja“. Jasna je to bila poruka u povodu 22. obljetnice najveće hrvatske pobjede u Domovinskom ratu, dva dana nakon obilježavanja velikog državnog praznika – Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.

Još smo se jednom prisjetili slavnih dana iz ljeta '95 s posebnim pijetetom na poginule i nestale hrvatske branitelje, zahvalivši svima koji su sudjelovali u vojno-redarstvenoj akciji kojom je oslobođen veliki dio do tada okupiranog teritorija Repubike Hrvatske. U 22. minuti i navijači Osijeka su prekrasnom, vrlo dojmljivom koreografijom
uputili svoju poruku u povodu „Oluje“ . Podigli su transparent na kojem je pisalo „Kraljica hrvatskih pobjeda i ponos za vječnost“ i razvili brojne državne zastave, za veliki pljesak svih gledatelja na tribinama.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti