NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Po treću uzastopnu pobjedu

Osječki Bijelo-plavi dočekuju zaprešićki Inter

Po treću uzastopnu pobjedu

20.08.2017.

Osječani iza sebe u HNL-u imaju pobjede nad Rijekom i Lokomotivom te su odlučni nastaviti niz.

Ljubitelji nogometa u gradu na Dravi još su pod dojmom svega onoga što se događalo tijekom prve utakmice play-off runde Europske lige, protiv bečke Austrije. No, u iščekivanju uzvrata u St. Poeltenu, prvo treba odraditi prvenstveni dvoboj protiv Intera u Gradskom vrtu.

U nedjelju navečer od 21 sat Osječani imaju samo jednu želju i cilj, a to je ostvariti i treću uzastopnu pobjedu u domaćem natjecanju. Već je postala praksa da stručni stožer mijenja jedanaestoricu kada se igra u borbi za bodove, pa će tako biti i ovaj puta. Momčad koja je u prošlom kolu svladala Lokomotivu je pokazala dobru igru, a većinu igrača koja je tada zaigrala u Kranjčevićevoj, očekujemo i ovaj puta na terenu.

U njih Zoran Zekić ima potpuno povjerenje, pa se u tim promjenama startne postave nije tražio nikakav alibi niti u onim susretima koje Osijek nije uspio riješiti u svoju korist, protiv Rudeša i Istre 1961.

Nema utakmice bez postignutog pogotka

Inter nikako nije slaba momčad. Uostalom, Zaprešićani na svom kontu imaju osam bodova, što je samo bod manje u odnosu na svog večerašnjeg domaćina. Trener Samir Toplak voli nadigravanje na terenu, tako će zasigurno i ovaj puta posložiti svoju momčad i trebat će se, dakako, pomučiti da bi Žuto-plavi ostali praznih ruku na našem stadionu.

No, činjenica je da Bijelo-plave u HNL-u isključivo zanima mjesto pri vrhu prvenstvene ljestvice, pa je u tom kontekstu jasno izražena i odlučnost da se nastavi s pobjedama, ne dopuštajući rasipanje bodova u Gradskom vrtu. Osijek je u svakom svom nastupu od početka sezone postigao barem jedan pogodak, jasno je da će morati i ove nedjelje da bi ispunio vlastita očekivanja i zadovoljio svoje navijače.

Protiv Lokomotive je proradio Boban, strijelac je bio i Perošević, vidjet ćemo hoće li s „keramičarima“ zabljesnuti netko treći, što je i manje bitno u odnosu na rezultat.

Pozitivan impuls ponovno će, ne dvojimo, stići i s tribina. NK Osijek već ima više od 5.200 pretplatnika, mnogi među njima neće propustiti ni ovu utakmicu, što je našim nogometašima uvijek i obveza i motiv više. 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti