Još jedan daroviti igrač produžio vjernost Nogometnom klubu Osijek. Jedna od osnovnih zadaća čelništva Nogometnog kluba Osijek vezana je uz potpisivanje profesionalnih ugovora s najboljim izdancima Škole nogometa u Gradskom vrtu.

Nedavno se na dvogodišnji ugovor obvezao Josip Špoljarić, a danas je vjernost bijelo-plavima do 2018. potpisao i veznjak Lovro Anić, još jedan vrlo nadareni igrač iz juniorske momčadi u kojoj je bio jedan od stožernih pojedinaca. Anić je rođen 22. lipnja 1997. godine, a u seniorskom sastavu debitirao je u pretposljednjem kolu prošle sezone, kada su Osječani gostovali na riječkoj Kantridi. Za njega trener Dražen Besek već sada kaže da ozbiljno konkurira za udarnu postavu.