Nova članska iskaznica Bijelo-plavog kluba!

NK OSIJEK CASHBACK CARD KARTICA - UČLANI SE, REGISTRIRAJ I OSTVARUJ BROJNE POGODNOSTI

Nova članska iskaznica Bijelo-plavog kluba!

21.09.2017.

Učlanjivanje u Bijelo-plavi klub i podjela novih članskih iskaznica započinje 26. rujna

Od utorka 26. rujna bit će dostupna nova članska iskaznica Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback kartica. I ove sezone se nadamo prikupiti što veći broj članova koji podršku svom klubu iskazuju i kroz članstvo i ponosno pokazuju svoje NK Osijek članske iskaznice.

Svi članovi Bijelo-plavog kluba postaju vlasnici Cashback kartice uz koju mogu ostvarivati kupovne pogodnosti kod trgovaca partnera u Osijeku, diljem Hrvatske i u inozemstvu.

Bilo da produžuješ svoje članstvo u Bijelo-plavom klubu ili se prvi put učlanjuješ, postaješ vlasnik kartice NK Osijek Cashback Programa.

Novi način podrške klubu

NK Osijek Cashback Program ulaz je u svijet kupovine pun kupovnih pogodnosti u kojem kroz svaku kupovinu podržavaš svoj klub - i to besplatno! Nebitno koristiš li se karticom na prodajnom mjestu ili u online kupovini kod trgovaca partnera.

• pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvari Cashback* i Shopping Points* za izvrsne Deals ponude*
  • istovremeno dio iznosa svake kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

I ono što je najvažnije, za Cashback Program nema dodatnih troškova za članove. Prijava u Cashback članstvo je neobvezujuća – odjava je moguća u bilo kojem trenutku, a ponovna prijava moguća u bilo kojem trenutku.

Nove članske iskaznice mogu se preuzeti u prostorijama Kluba (W. Wilsona 2, južni parking) od utorka 26. rujna, radnim danima od 14 do 18 sati, a subotom od 10 do 12 sati. Učlanit ćete se moći i online te na bijelo-plavim štandovima u sklopu organiziranih događaja o kojima ćete biti obaviješteni putem naše web stranice i društvenih mreža.

Postojeći članovi ne moraju ispunjavati obrazac, već samo doći preuzeti svoju novu člansku iskaznicu u navedeno vrijeme (prilikom preuzimanja potvrdit će ispravnost postojećih podataka).

Detaljnije o svemu što ti pruža NK Osijek Cashback Program možeš vidjeti na cashback.nk-osijek.hr (web stranica će biti u potpunosti aktivna od 1.listopada).

Za sve upite i nejasnoće javi se na: service.nk-osijek@cashbackworld.com

9.Istra 196131-2525
10.Cibalia30-3324