Sav će novac od ulaznica i donacija biti uplaćen na račun obitelji Kobijak, a susret počinje u 15 sati.

Županijski ligaš Metalac i NK Osijek odigrat će u utorak, 10. listopada, prijateljsku i što je još važnije – humanitarnu utakmicu. Povod je prikupljanje novčane pomoći za obitelj Kobijak iz Kneževa koja živi u vrlo teškim uvjetima, a supružnici Magdalena i Miroslav su bolesni i radno nesposobni, pa uz skromnu socijalnu pomoć teško uspjevaju skrbiti za svoje četvero djece. Stoga su osječki klubovi odlučili pomoći na ovaj način, odigravanjem susreta s kojega će sav prihod od prodanih ulaznica biti namijenjen Kobijakovima.

U predigri igraju veterani

Nogometni klub Osijek će, također, dodatno uplatiti određeni iznos na račun ove obitelji, a pozivaju se i svi koji žele sudjelovati u ovoj humanoj inicijativi da u utorak budu na SC „Ante Gotovina“ na Bikari. Utakmica počinje u 15 sati, a ulaznica stoji simboličnih 10 kuna. U predigri će snage odmjeriti Veterani grada Osijeka i Selekcija veterana Vinkovci-Vukovar. Taj će ogled započeti u 12,30 sati.