Ova će se manifestacija u petak održati na prostoru ispod cestovnog mosta dr. Franje Tuđmana.

Članovi navijačke skupine Kohorta vrlo su aktivni u oslikavanju onih gradskih površina koje su dopuštene za grafitiranje. Jedan od viđenijih „kohortaša“, posebice kada je riječ o navijačkoj subkulturi i koreografijama, Zsolt Vančora, preuzeo je i ove godine organizaciju zanimljive manifestacije „2. AIR 21 University Jam“ koja će biti upriličena u petak, 13. listopada. Prostor je ovaj puta rezerviran uz Dravu, kraj „Bastiona“ ispod takozvanog cestovnog mosta, odnosno mosta dr. Franje Tuđmana.

Dolaze i naši nogometaši

I ove je godine ovu akciju podržao NK Osijek, pa možemo najaviti i dolazak nekih naših igrača. Ovaj će se događaj odvijati u vremenu od 10 do 18 sati, a naši će volonteri i ovaj puta biti aktivni u osmišljavanju i realizaciji nagradnih igara. Bit će to prigoda i za nova učlanjenja u Bijelo-plavi navijački klub koja nude čitav niz pogodnosti.