Ova se pogodnost odnosi na osiguranje imovine „Domos“ i vrijedi isključivo za članove Bijelo-plavog kluba.

Članovima Bijelo-plavog navijačkog kluba naš partner Euroherc daruje 20 posto popusta kod osiguravanja imovine „Domos“. Riječ je o jedinstvenom paketu osiguranja imovine koji pruža potpuno i kvalitetno osiguranje vašeg doma, apartmana ili vikendice kao i zaštitu od deset najčešćih rizika kojima smo svakodnevno izloženi. Bonovi se mogu preuzeti u kućici NK Osijek na Adventu u samome središtu grada, na Trgu Ante Starčevića.

Podizanje novih iskaznica

Spomenuti popust ostvaruju samo članovi našeg navijačkog Kluba koji u kućici mogu podići i svoje nove iskaznice, od nedjelje do četvrtka u vremenu od 15 do 22 sata, petkom od 15 do 23 i subotom od 10 do 24 sata. Bonovi Euroherca mogu se iskoristiti najkasnije do 31. siječnja 2018. godine na svim prodajnim mjestima ovoga osiguravajućega Društva.