Igrači i članovi stručnog stožera kupili su godišnje članske iskaznice županijskog ligaša.

Napustili su Osječani svoju prvu pripremnu bazu ove zime. Bilo im je zaista lijepo i ugodno u Velikoj, odradili su zamišljeni plan i program trenažnih aktivnosti, a ništa nije pokvarila ni spoznaja da je zadnjeg dana boravka u „Zlatnoj dolini“ otpala predviđena kontrolna utakmica između dvije momčadi Bijelo-plavih. Svojim smo domaćinima, dakako, zahvalili na ljubaznosti i ukazanom gostoprimstvu. To se odnosi i na osoblje HEP-ova Nastavno-obrazovnog centra u kojem su Osječani bili smješteni, kao i na sve one vrijedne ljude koji su se pobrinuli da nas na stadionskom sportskom kompleksu svakoga dana dočekaju odlični uvjeti za nesmetani rad.

Pomoć prijateljima u Velikoj

U Nogometnom klubu Osijek odlučili su se Veličanima odužiti na zanimljiv i simpatičan način. Naime, svi igrači i članovi stručnog stožera postali su članovi NK Papuk, kupivši pripadajuće godišnje iskaznice. Tako je naš prvoligaš prikupio i lijep novčani iznos koji će dobro doći ovom županijskom ligašu koji u svojim redovima ima i osamdesetak dječaka. Osječanima je zahvalio načelnik Općine Velika Vlado Boban koji je obećao kako će sa svojim prijateljima iz Papuka zasigurno već idućega proljeća doći na neku od utakmica Osijeka u borbi za prvenstvene bodove.