NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Lesjak standardan u Santarcangelu

Pratimo nastupe naših igrača na posudbama

Lesjak standardan u Santarcangelu

12.03.2018.

Meštrovićev klub je u talijanskoj Serie C igrao u gostima kod izravnog konkurenta i ostao neporažen.

U Nogometnom klubu Osijek sa zanimanjem prate i nastupe naših igrača koji su na posudbama u drugim klubovima. Čak trojicu imamo u talijanskom C ligašu Santarcangelu koji je u nedjelju igrao neriješeno 0:0 u gostima s izravnim konkurentom Teramom. Iskusni Zoran Lesjak je igrao od početka do kraja susreta, Tomislav Štrkalj je krenuo u startnoj postavi, ali je zamijenjen u 25. minuti, dok je Josip Špoljarić ovaj puta ostao u pričuvi. Santarcangelo je na 17. mjestu s 24 boda, a bilo mu je važno ne izgubiti jer je Teramo stepenicu iznad Meštrovićeva kluba na prvenstvenoj ljestvici. Milovan Petrovikj je u dresu rumunjskog Sepsija zaigrao na gostovanju kod bolje plasirane Concordije, a rezultat je bio 1:1. Naš je veznjak u igru ušao u 77. minuti. Sepsi je treći odostraga s 19 bodova i teško može popraviti plasman u nastavku sezone. Dvojicu igrača imamo u Istri 1961 koja je ostala bez bodova na splitskom Poljudu gdje je Hajduk slavio s 3:2 golom svoga vratara Letice u 96. minuti! 

Gol i asistencija, ali bez bodova

Za Puljane je cijeli susret odigrao Nikola Matas, dok je Aljoša Vojnović na terenu bio do 83. minute, a bio je strijelac prvog pogotka za goste, upravo na Matasovu asistenciju.  U Drugoj hrvatskoj ligi imamo dvojicu naših igrača. Borna Žitnjak je bio na vratima cijelu utakmicu u gostima kod Dugopolja gdje je domaćin slavio s 2:0. Za razliku od njega, Mihael Klepač nije ulazio s klupe u momčadi Varaždina koja je na svom terenu bila bolja od Solina također rezultatom 2:0.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti