Ovaj puta oni koji dolaze na stadion svojim automobilima neće moći parkirati na sjeverozapadu.

Uoči utakmice Osijek – Hajduk, koja je u nedjelju od 15 sati na rasporedu u Gradskom vrtu, obavještavamo one ljubitelje nogometa koji će na stadion dolaziti svojim osobnim automobilima da im ovaj puta neće biti na raspolaganju parkiralište na šljaci na prostoru sjeverozapada. Stoga će vlasnici svoja vozila morati parkirati na nekim drugim mjestima, o čemu unaprijed trebaju povesti računa.

Preporuka je – javni prijevoz

Kako bi se izbjegle gužve po tom pitanju, preporuka je da se prema stadionu krene javnim gradskim prijevozom, a podsjetit ćemo da je prijevoz za članove Bijelo-plavog navijačkog kluba (sa članskom iskaznicom) besplatan u vremenu od 11 do 20 sati.

Ponovit ćemo da se vrata stadiona otvaraju dva sata prije početka susreta. Blagajne Istok bit će u nedjelju otvorene od 10 do 15, a one na Zapadu i Sjeveru u vremenu od 13 do 15 sati.