NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Zaslužio pljesak i skandiranje

Gabrijel Boban igrač utakmice s Istrom 1961

Zaslužio pljesak i skandiranje

14.04.2018.

Na kraju susreta Kohorta je posebno podržala Osijekova napadača koji je odigrao vrlo dobro s Puljanima.

Nakon susreta između Osijeka i Istre 1961 u središtu pozornosti bio je – Gabrijel Boban. Njegova igra zaslužuje pljesak, kao i Kohortino skandiranje po odlasku igrača s terena. Veličanin u bijelo-plavom dresu je bio stalna i najveća opasnost za gostujuću obranu. Uostalom, idealno je asistirao Hajradinoviću za vodstvo naše momčadi, da bi u samoj završnici susreta i sam bio strijelac za konačnih 2:0.

Nakon onih slabih izdanja prošloga tjedna s Lokomotivom i Rudešom u Kranjčevićevoj ulici, ovo je za nas bila dosta teška utakmica koju smo morali dobiti. Opet nije bilo lako, ali smo pokazali karakter i zasluženo pobijedili, rekao je Boban odmah po svršetku dvoboja.

Učinkovito drugo poluvrijeme

U prvom poluvremenu nije to bila igra kakvu smo svi priželjkivali, zajedno s osječkim nogometašima. Međutim, u drugom dijelu utakmice sve je izgledalo kvalitetnije, a bilo je u konačnici i učinkovitije:

Ušli smo u igru s nekakvim grčem, pa je bilo dosta pogrešaka. U stanci između dva poluvremena smo se dogovorili kako moramo zaigrati u nastavku i bilo je puno bolje te smo osvojili bodove. Hvala navijačima koji su nas bodrili.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti