NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Start je u ponedjeljak

Iz redova našeg novog drugoligaša

Start je u ponedjeljak

08.07.2018.

Momčad Osijeka II okupit će se 9. srpnja u Gradskom vrtu i krenuti s pripremama za novu sezonu.

Pomalo se bliži kraju odmor za nogometaše Osijeka II koji su superiorno osvojili prvo mjesto u Trećoj HNL Istok i plasirali se u Drugu hrvatsku ligu koja će iduće sezone brojati 14 klubova.

Prvo okupljanje i početak priprema za novu sezonu zakazani su za ponedjeljak, 9. srpnja na stadionu Olimpija u Donjem gradu. Stručni stožer na čelu s Dinom Skenderom tada će iznijeti i plan priprema za novu natjecateljsku godinu, a onaj najvažniji dio aktivnosti planiran je u Svetom Martinu na Muri.

Bit će promjena u kadru

U igračkom kadru će biti promjena u odnosu na momčad koju je novi drugoligaš do sada imao na rasplaganju, a to će dobrim dijelom ovisiti i na koga će Zoran Zekić i dalje ostaviti u kombinacijama za najbolji sastav Osijeka od igrača koje je vodio na pripreme u Austriju.

Kao što je poznato, s Bijelo-plavima su tamo bili Luka Kukić, Danijel Lončar, Boško Šutalo, Oliveira Talys, Mihael Žaper, Marin Pilj i Nicholas Llanos te povratnici s posudbe iz talijanskog Santarcangela Josip Špoljarić i Tomislav Štrkalj.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti