NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Start je u ponedjeljak

Iz redova našeg novog drugoligaša

Start je u ponedjeljak

08.07.2018.

Momčad Osijeka II okupit će se 9. srpnja u Gradskom vrtu i krenuti s pripremama za novu sezonu.

Pomalo se bliži kraju odmor za nogometaše Osijeka II koji su superiorno osvojili prvo mjesto u Trećoj HNL Istok i plasirali se u Drugu hrvatsku ligu koja će iduće sezone brojati 14 klubova.

Prvo okupljanje i početak priprema za novu sezonu zakazani su za ponedjeljak, 9. srpnja na stadionu Olimpija u Donjem gradu. Stručni stožer na čelu s Dinom Skenderom tada će iznijeti i plan priprema za novu natjecateljsku godinu, a onaj najvažniji dio aktivnosti planiran je u Svetom Martinu na Muri.

Bit će promjena u kadru

U igračkom kadru će biti promjena u odnosu na momčad koju je novi drugoligaš do sada imao na rasplaganju, a to će dobrim dijelom ovisiti i na koga će Zoran Zekić i dalje ostaviti u kombinacijama za najbolji sastav Osijeka od igrača koje je vodio na pripreme u Austriju.

Kao što je poznato, s Bijelo-plavima su tamo bili Luka Kukić, Danijel Lončar, Boško Šutalo, Oliveira Talys, Mihael Žaper, Marin Pilj i Nicholas Llanos te povratnici s posudbe iz talijanskog Santarcangela Josip Špoljarić i Tomislav Štrkalj.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti