NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Zajedničko gledanje u Tvrđi

FC Petrocub - NK Osijek

Zajedničko gledanje u Tvrđi

11.07.2018.

Okupljanje na Trgu Svetoga Trojstva počinje u 18 sati, a sat vremena kasnije je utakmica uz live stream prijenos.

Izravnog televizijskog prijenosa utakmice Petrocub – Osijek u četvrtak neće biti, ali je osiguran live stream, pa će navijači Bijelo-plavih i ljubitelji nogometa u našem gradu i šire ipak imati prigodu vidjeti prvi nastup Osječana u Europi ove sezone. Stoga nastavljamo i lani započetu praksu organiziranog gledanja susreta na otvorenom, dakako i ovaj puta na Trgu Svetoga Trojstva u Tvrđi.

Promotivni štand NK Osijek

Okupljanje će započeti već u 18 sati, a dvoboj na stadionu u Kišinjevu na rasporedu je sat vremena kasnije. Kao i do sada u sličnim prigodama, NK Osijek će u staroj gradskoj jezgri ponovno imati svoj promotivni štand na kojemu će se moći kupiti klupski rekviziti te ispuniti obrasci za kupovinu godišnjih ulaznica za sezonu koja za Osječane upravo počinje.

Iskažimo i na ovaj način, zajedničkim gledanjem utakmice, pripadnost svome klubu i podržimo ga u želji i nastojanju da još jednu europsku priču započne na najbolji mogući način.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti