NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek na startu s Makedonkama

Počinje kvalifikacijski turnir Lige prvakinja

Osijek na startu s Makedonkama

07.08.2018.

Susret između hrvatskog i makedonskog prvaka igra se u utorak u Gradskom vrtu s početkom u 20,15 sati.

Nogometašice Osijeka ovoga utorka kreću u još jedan, ukupno već 12. kvalifikacijski turnir za plasman u Ligu europskih prvakinja. Naš je ženski nogometni kolektiv deseti puta domaćin jedne od skupina u prednatjecanju, a prvi suparnik ovaj puta Osječankama će biti makedonski Dragon. Igrat će se na stadionu u Gradskom vrtu, u večernjem terminu od 20,15 sati, a turnir će prije toga, već od 16 sati, otvoriti norveški Avaldsnes i Sporting iz Lisabona. Ekipa Osijeka ima dosta velika očekivanja, posebice jer ovaj puta nema ozlijeđenih igračica, a udarna je postava jača za povratnicu Leonardu Balog koja je prošlu sezonu bila u Splitu te za vratarku Suzanu Žigante koja je pristigla iz SAD-a.

Norvežanke su favoritkinje

Norvežanke imaju status favoritkinja jer dolaze iz prve jakosne skupine, Osijek je u drugoj, a Portugalke u trećoj, što nikoga ne zavarava jer Sporting ima vrlo kvalitetnu ekipu koja je u Hrvatsku sigurno doputovala sa željom i ambicijom osvojiti prvo mjesto. U ovoj konkurenciji nije realno očekivati da bi bilo kakvo iznenađenje mogla napraviti skromna ekipa iz Makedonije. Za gledatelje će biti otvorena donja zapadna tribina, a za dnevnu ulaznicu (obje utakmice) potrebno je izdvojiti simboličnih 10 kuna. Susreti su na rasporedu u utorak, petak i u ponedjeljak.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti