Odmah je Drožđek u kontri po desnom krilu, došao je do udarca, ali nije pogodio okvir vratiju.

Svoje su za večeras odigrali Šego i Vukčević, sada su na terenu Drožđek i Škaričić.

Na klupu idu Dabro i Lusavec, u igri su Domjanić i Marina.

• 72'

Mierez je pokušao glavom, nije bio precizan.

• 67'

Sada smo bili blizu izjednačenja! Pušić je poslao vrlo upotrebljivu loptu pred vrata Zelenike, na nju je krenuo Almasi i sa nekih 7-8 metara pogodio desnu vratnicu.

• 63'

Mitrovski je svoje mjesto na terenu prepustio Nekiću.

• 60'

Ušao je Almasi umjesto Bralića, pa je Nejašmić pomaknut unatrag na poziciju stopera dok je Slovak zauzeo svoje mjesto u napadu.

• 50'

Matković je možda mogao promijeniti rezultat, ali nije uspio uputiti udarac prema Zeleniki jer je varaždinska obrana otklonila opasnost.

• 48'

Opomenut je Pušić.

• Završeno je prvo poluvrijeme nakon kojega prednost imaju gosti.

• 41'

Prekodravac je osvojio loptu i produžio je do Nejašmića koji je u kaznenom prostoru i puca, no prizemnu je loptu ponovno zaustavio vratar Varaždina.

• 39'

"Požutio" je Matković.

• 38'

Uzvratio je Pušić na suprotnoj strani, bilo je precizno, no ne i neobranjivo za Zeleniku.

• 37'

Belcar je potegnuo iz daljine, namučio se Malenica da bi to obranio.

• 33'

Dvostruka zamjena u osječkim redovima. Završiili su utakmicu Cokaj i Jugović, ušli su Prekodravac i Matković.

• 29'

Skočio je Šego u našem šesnaestercu i pucao glavom, poslavši loptu iznad grede.

• 18'

Prvi je karton zaradio kapetan gostiju Postonjski.

• 15'

Još jedna jako dobra prilika za goste. Vukčević je centrirao s desnog krila, ovaj puta je sam pred našim vratima ostao Lusavec, no sreća je pa se nije baš dobro snašao kada je bio sam ispred Malenice, svega na 8-9 metara od njegovih vratiju.

• 13'

0:1 - BELCAR

Varaždin je stigao do vodstva. Lusavec je dugom i preciznom loptom pronašao Belcara na kojega su naši igrači zaboravili u šesnaestercu, ovaj to koristi i iskosa s desne strane u kaznenom prostoru vrlo precizno zabija za 0:1. Prvo je pomoćni sudac Radić pokazao da je to zaleđe, no gol je ipak priznat nakon provjere u VAR sobi i Erceg je naknadno pokazao na centar.

• 3'

Kakva prigoda za Bijelo-plave na samom početku utakmice! Pušić je s lijeve strane ušao u kazneni prostor i onda loptu poslao prema lijevom kutu već svladanog Zelenike. No, doslovno je na gol-liniji "izniknuo" branič gostiju Ba i velikom spretnošću spriječio gotovo već siguran pogodak!

• 16:48

Evo i sastava Varaždina: Zelenika, Vukčević, Jelenić, Ba, Vukčević, Postonjski, Belcar, Lusavec, Šego, Mitrovski i Dabro.

Sudac je Erceg (Pristeg), njegovi su pomoćnici Radić (Split) i Bučar (Duga Resa) dok su u VAR sobi Strukan (Split ) i Zobenica (Velika Gorica)

• 16:46

Za Osijek će od prve minute nastupiti: Malenica, Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Cokaj, Pušić, Bukvić, Jugović i Mierez.

• 16:46

Pozdrav s Opus Arene na kojoj očekujemo prvenstveni dvoboj između Bijelo-plavih i Varaždina.