• Utakmica je završena pobjedom Puljana.

Nakon ubačaja iz kuta s lijeve strane lopta je na drugoj vratnici stigla na glavu Prekodravcu, ali mu je ipak bila malo visoka da bi je iz peterca smjestio u mrežu.

Valinčić je svoje mjesto na travnjaku prepustio Hujberu.

Mierez asistira Omeroviću koji je u izglednoj prigodi, međutim, Majkić je sačuvao svoju mrežu.

Izlaze Blagojević i Filet, na terenu su sada Maurić i Lawal. U našoj momčadi ušao je Almasi umjesto Matkovića.

• 84'

"Požutio" je Petrusenko.

• 82'

Mierez je u šansi, blokirao ga je borbeni Marešić koji je neposredno prije toga ušao u igru. No, i da je bio pogodak, pomoćni sudac je podigao svoju zastavicu i označio zaleđe.

• 74'

Nejašmić je centrirao, a Prekodravac dobro skočio i pucao glavom. Lopta je krenula prema lijevom kutu, ali je Majkić odlično reagirao.

• 70'

Mierez je "gurnuo" Matkovića u kontru, ovaj je uspio nakratko pobjeći suparničkoj obrani, ali ne i doći u situaciju da bi imao mirniji udarac ulaskom u šesnaesterac. Oprezan je bio Majkić.

• 68'

Na klupu idu Pušić i Guedes, ušli su Prekodravac i Omerović.

• 65'

Devetak je uputio opasan centaršut s lijevog krila, lopta je prošla Kolića i još nekolicinu naših igrača, srećom pa na drugoj vratnici nitko od Puljana nije stigao bolje reagirati.

• 63'

Karton za Vuka.

• 59'

Ekong je pucao iz daljine, učinio je to snažno tako da je Koliću lopta iskliznula iz ruku i krenula prema mreži, ali ne ipak tolikom brzinom da je naš vratar ne bi sustigao na gol-liniji.

• 51'

1:2 - EKONG

Vrlo brzo Puljani prelaze u vodstvo. Lošu reakciju naše obrane iskoristio je Ekong, ušao s loptom u kazneni prostor i slijeve strane s desetak metara pogodio bliži vratarev kut.

• 46'

U svlačionici su ostali Bukvić i Lovrić, u igri su mladi stoper Vrbanac i Gržan.

• Završeno je prvo poluvrijeme na Opus Areni rezultatom 1:1, a Osijek ima igrača manje nakon isključenja Bralića neposredno uoči izjednačujućeg gola Istre.

• 45'+2'

Još jednom pokušava Vuk, iz okreta lijevom nogom, ali je Kolić to obranio.

• 45'

Sve je veća nervoza na terenu i uz njega, javnu opomenuo dobio je Pušić.

• 43'

Opet su gosti imali opasan napad, prvo je pucao Filet, Kolić je odbio loptu, ali samo do Devetka koji se ne snalazi u vrlo izglednoj situaciji. Bio je izrazito neprecizan i ostaje 1:1.

• 42'

Karton je dobio Valinčić.

• 39'

1:1 - VUK

Odmah je Iskra iskoristila brojčanu prednost. Iz slobodnog udarca dobro je ciljao Vuk i pokraj "živog zida" pogodio lijevi donji kut za izjednačenje.

• 37'

Crveni karton

Ostajemo s igračem manje u polju! Crveni je karton zbog prekršaja nad Koskijem koji se iznenada našao u protunapadu dobio je Bralić jer ga je nepropisno, kao zadnji igrač naše obrane, zaustavio na 19 metara od vratiju.

• 32'

Blagojević puca iz "slobodnjaka" iz velike udaljenosti, lopta je završila pokraj desne vratnice.

• 14'

GOOOOL 1:0 - LOVRIĆ

Povela je naša momčad! Lovrić je s desne strane zavrnuo "oštru" loptu pred vrata gostiju, na nju je krenuo Mierez, no ipak je dojam da je Argentinac pritom nije dotaknuo na svom putu preme lijevom kutu. Pogodak je stoga upisan Lovriću.

• 9'

Blagojević je poznat po iznimno snažnom udarcu što je upravo demonstrirao. Raspalio je s 35 metara i itekako namučio Kolića. Na odbijenu je loptu krenuo Vuk i naciljao vanjski dio mreže.

• 8'

Nakon ubačaja iz kuta Mierez je pucao glavom, lopta je bila u laganoj silaznoj putanji i nije stvorila probleme gostujućem čuvaru mreže.

• 7'

Prava je opasnost sada bila pred vratima Istre. Matković se probio po lijevoj strani, ubacio loptu u sredinu prema Mierezu ispred kojega je u posljednjem trenutku Koski loptu spretno izbacio izvan terena.

• 5'

Uzvratili su gosti iz kornera, glavom je u velikoj gužvi pucao Filet sa 6 metara, lopta ide iznad grede.

• 4'

Odmah je Lovrić stavio Majkića na kušnju udarcem iz daljine, siguran je iskusni čuvar mreže Puljana.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:58

Evo i sastava Istre: Majkić, Koski, Iovu, Majstorović, Devetak, Valinčić, Blagojević, Petrusenko, Vuk, Ekong i Filet.

Glavni sudac je Čulina (Zagreb) s pomoćnicima Zobenicom (V. Gorica) i Đurakom (Sv. Ivan Zelina). U VAR sobi su Bebek (Rijeka) i Crnčić (Vrbovec).

• 16:56

Danas će za Osijek u formaciji 4-4-2 zaigrati: Kolić, Guedes, Duate, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Pušić, Bukvić, Lovrić, Matković i Mierez.

• 16:49

Srdačan pozdrav s Opus Arene na kojoj očekujemo početak utakmice našega Osijeka i Istre 1961.