Vrlo efikasna bila je naša momčad U-19, a uspješan nastup imali su i kadeti.

U sklopu 26. kola Prve nogometne lige mladeži, naši su juniori kod kuće bili uvjerljivo bolji od svojih vršnjaka iz zagrebačkog Rudeša i slavili rezultatom 6:1. Osijek je već u 6. minuti susreta poveo golom Dominika Babića, a pogotke s bijele točke zatim su postigli Amar Zahirović (30') i Filip Živković (42'). Za kraj prvoga dijela svoj golgeterski učinak ostvario je i Miloš Jovičić u sudačkoj nadoknadi. Uzbudljivo je bilo i drugo poluvrijeme. Već u 49. minuti u listu strijelaca upisao se i Niko Farkaš dok su gosti svoj jedini zgoditak polučili u 74. minuti. Konačan rezultat postavio je Antun Damjanović sedam minuta prije kraja. Bijelo-plavi su na diobi trećeg i četvrtog mjesta s Lokomotiva koja također ima 49 bodova, a ispred su Hajduk s 55 i vodeći Dinamo sa 64 boda.

Kadetima bod na Maksimiru

U utakmici kadeta Osijek je gostovao kod prvoplasiranog Dinama na Maksimiru u okviru 25. kola, a iznimno uzbudljiv i zanimljiv susret završio je neriješeno rezultatom 3:3. Domaćini su utakmicu otvorili pogotkom već u drugoj minuti, no naši dečki nisu dugo čekali izjednačenje -  Roko Hosi zabio je u 9. minuti za 1:1. Modri su ponovno stekli prednost i došli do 3:1 golovima u 24. i 78. minuti, neizvjesnost se ipak vratila autogolom domaćina da bi u prvoj minuti sudačke nadoknade stoper Ivano Kolarik donio zasluženi bod Bijelo-plavima. Osijek se nalazi na drugome mjestu prvenstvene tablice s 52 boda, a prvi je Dinamo sa 64. Naši su pioniri također gostovali kod Dinama, a zagrebački vršnjaci su na kraju slavili minimalnim rezultatom 1:0 te tako sačuvali tri boda na svom terenu. Bijelo-plavi su peti s 45 bodova, a u vodstvu je i dalje Gorica s 56.