U kratkom vremenskom razdoblju, ponajbolji BiH premierligaš opet minimalnim rezultatom svladao bijelo-plave.

Nogometaši Osijeka odigrali su prijateljsku utakmicu protiv ponajbolje momčadi u prvenstvu Bosne i Hercegovine, Širokog Brijega. Bijelo-plavi su ovaj puta bili domaćin na igralištu Elektre „Kraj Drave“, a Širokobriježani su još jednom u kratkom vremenskom razdoblju (igrali su međusobno i tijekom zimskih priprema, tada u kampu Širokog Brijega) bili rezultatski uspješniji od našeg prvoligaša i pobijedili s 1:0. Jedini pogodak postigao je Menalo u 50. minuti, a obje su momčadi imale svoje prigode, pa je konačan ishod mogao biti i drugačiji.

Osijek je igrao u sastavu: Malenica, Matas, Lesjak, Lukić, Arsenić, Mioč, Šarić, Čuljak, Škorić, Knežević i Grgić. Još su igrali: Džolan, Leko, Špičić, Vojnović, Mandić i Roce. Široki Brijeg je nastupio sa sljedećom jedanaestoricom: Bilobrk, Ćorluka, Brekalo, Bralić, Marković, Ž. Kožulj, Sesar, Crnov, Ajayi, Wagner i Baraban. U nastavku su igrali: Soldo, Karačić, Pandža, Špikić, Barišić, Kožul, Landeka, Ivanković, Menalo, Buhač i Kresinger.