Prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2016/17. počinje u petak, 1. srpnja 2016. godine. Pokrenimo grad! Pokažimo da Osijek navija za Osijek... uzmite svoju godišnju ulaznicu i #SviNaTribine!

Uzajamna podrška navijača i Kluba je temeljno uporište za postojanje sportskog kolektiva. Jedan od načina kojim Klub omogućava povoljnije uvjete navijačima koji cijelu godinu lojalno prate Klub je kroz posebnu ponudu godišnjih ulaznica.

Što obuhvaća godišnja ulaznica?

Godišnja ulaznica vrijedi za sve domaće utakmice (18) MAXtv Prva liga, za utakmice Kupa  te sve pripremne utakmice kojima je organizator NK Osijek u sezoni 2016./17.

Kome je namijenjena godišnja ulaznica?

Ljubiteljima nogometa, a primarno postojećim navijačima NK Osijek. Svima koji žele da se Osijek, kao i velike europske i svjetske metropole, identificira u sportskom zajedništvu.

Prednost i posebne pogodnosti prilikom kupovine godišnjih ulaznica imat će lojalni navijači - članovi BIJELO PLAVOG KLUBA.

Svi pretplatnici koji su pretplatu imali i u prošloj sezoni dobijaju poseban prigodan poklon.

Cijene godišnjih ulaznica i uštede!

Godišnje ulaznice pružaju značajne uštede (projekcija uštede je na bazi samo 18 utakmica MAXtv lige, bez utakmica Kupa ili drugih domaćinskih utakmica).

Najveću uštedu moguće je ostvariti ako se prvo besplatno učlanite u BIJELO-PLAVI KLUB, jer za članove Kluba osiguravamo 50% popusta na cijenu godišnjih ulaznica!

CIJENE ULAZNICA SEZONA 2016./2017.

Tribina

Pojedinačna ulaznica - cijena

Godišnja cijena - projekcija na bazi 18 utakmica

Godišnja ulaznica -  cijena

Ušteda

Godišnja ulaznica za članove - cijena

Ušteda za članove

Posebni paketi:

Obiteljski paket 1+1*

250 kn

*obiteljski paket odnosi se na dva člana domaćinstva, a svaki sljedeći član dobija godišnju ulaznicu za 50kn

Kako do godišnjih ulaznica?

Do godišnje ulaznice možete na nekoliko načina:

Dolaskom u prostorije Kluba (W. Wilsona 2) u radnom vremenu kluba od ponedjeljka do petka od 16 do 18 sati, gdje možete popuniti obrazac i izvršiti uplatu.

Popunjavanje obrasca na linku i uplatom na račun Kluba prema uputi na obrascu.

Na nekom od punktova u gradu i ispred stadiona o čemu ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Prilikom ispunjavanja pristupnice molimo da čitko ispunite tražene podatke s naglaskom na odabir tribine (sektor, red i sjedalo - prema shemi stadiona - link).

Ulaznice su personalizirane i svaka sadržava podatke o vlasniku ulaznice (ime i prezime) te sektor, red i sjedalo i nisu prenosive na drugu osobu. Kupovinu godišnje ulaznice moguće je obaviti uz predočenje važećeg osobnog dokumenta. Opće uvjete kupovine i korištenja godišnjih ulaznica potražite na linku.

#SviNaTribine

#pokrenimograd #napunimostadion#BijeloPlaviStadion #BijeloPlaviGrad