Uz predočenje navijačke iskaznice, vožnje se neće naplaćivati u nedjelju, u vremenu od 16 do 22 sata

„Pokrenimo grad“ slogan je pod kojim je Nogometni klub Osijek potaknuo i organizirao brojne aktivnosti, među kojima je i Bijelo-plavi navijački klub.

Pogodnost za njegove članove odnosi se i na popuste prilikom kupovine, odnosno određenih usluga u tvrtkama i ustanovama koje su partneri Bijelo-plavog kluba. Cilj je, dakako, postići sinergiju našeg prvoligaša, navijača i simpatizera te poslovnih subjekata koji prepoznaju značaj globalnog projekta „Pokrenimo grad“ u našoj sredini...

Jedan od partnera je i osječki GPP koji će na dan utakmice s Rijekom (u nedjelju, 31. srpnja), besplatno na svim svojim linijama, voziti članove Bijelo-plavog navijačkog kluba, uz predočenje važeće iskaznice.

Besplatni prijevoz odnosi se na vrijeme od 16 do 22 sata u svim tramvajima i autobusima Gradskog prijevoza putnika.