Osijek svladao Dračice sa 14:0, a susret je pratilo oko 500 gledatelja

Osječki je nogometni prvoligaš jučer gostovao u Đakovu gdje je, na stadionu NK Croatije, odigrao prijateljsku utakmicu protiv domaćih Dračica, člana najnižeg stupnja natjecanja. Rezultat je bio 14:0, a pogotke su postigli Lyopa 3, Boban 2 te Grgić, Marin, Perošević, Škorić, Lukić, Petrović, Vojnović, Ejupi i Knežević po 1.

Za bijelo-plave su u prvom dijelu igrali: Malenica, Arsenić, Leko, Lukić, Marin, Pušić, Lyopa, Lulić, Škorić, Perošević i Grgić. U nastavku su još zaigrali Lončar, Džolan, Barišić, Mioč, Petrovikj, Vojnović, Knežević, Boban i Ejupi.

Ovom prigodom posebno želimo pohvaliti gostoprimstvo naših domaćina te istaknuti da je na tribinama bilo oko 500 gledatelja, a brojni među njima su se učlanili u Bijelo-plavi navijački klub.

Hvala Đakovčani!

Prijateljski ogled imala je i B momčad Osijeka koja je gostovala kod trećeligaša BSK-a u Bijelom Brdu.

Rezultat je bio neriješen 1:1, a pogodak za Osječane postigao je Anić iz jedanaesterca.

Za Osijek su igrali: Žitnjak, Grgić, Salapić, Ćosić, Ivić, Anić, Žaper, Špoljarić, Klepač, Ikić i Lišnić, a još su prigodu dobili: Mišković, R. I M. Čakalić, Jukić, Čikvar i Jakšić.