Pun pogodak ostvarili su pioniri i juniori dok su nam kadeti odigrali neriješeno.

U domaćem dvoboju 24. kola Prve lige mladeži naši su juniori svladali svoje protivnike iz Dugopolja rezultatom 3:2. Ponovno je raspoložen bio Miloš Jovičić koji je pred sam kraj prvoga poluvremena Osijek doveo u vodstvo. Puno uzbudljivi bio je drugi dio susreta, gdje je već u 48. minuti udarcem s bijele točke Amar Zahirović prednost povećao na 2:0. No, gosti su u 72. minuti zabili za 2:1 pa onda u 81. stigli i do izjednačenja, ali je naš ''joker'' s klupe Antun Damjanović lijepim pogotkom postavio konačnih 3:2. Osijek je trenutno na četvrtom mjestu s 46 bodova, dok je na čelnoj poziciji Dinamo s 58.

Kadeti remizirali s Puljanima

Uspješni su bili i pioniri u utakmici protiv Istre, također na Opus Areni. Gosti su poveli u 22. minuti, ali nismo dugo čekali na promjenu rezultata. Izjednačio je Karlo Tomašević u 31. minuti, a Bijelo-plavi su na kraju slavili s 2:1, pogotkom kapetana Mateja Miličića s 11 metara u 56. minuti. Pioniri su peti na ljestvici s 45 bodova, prva je i dalje Gorica s 52. Puljane su ugostili i kadeti koji su na kraju podijelili bodove. Poveli smo golom Frana Pečeka u 40. minuti, ali su i gosti, nešto kasnije, uspjeli zatresti mrežu i tako je susret završio bez pobjednika. U ovoj dobnoj kategoriji Osijek je zadržao drugu poziciju i na svom kontu ima 50 bodova dok je Dinamo uvjerljivo vodeći sa 63 osvojena boda.