Bogdanovi učenici osvojili su drugo mjesto dok je generacija 2011. bila četvrta na jakom turniru u Banja Luci.

Protekloga vikenda održan je međunarodni turnir Makarska Cup na kojem je domaćin HRNK Zmaj ugostio 36 klubova koji su se natjecali u četiri dobne kategorije. Uspješna je bila naša generacija 2012. predvođena trenerom Danijelom Bogdanom koji su u grupnoj fazi  svladali Šumavan Vimperk (Češka) visokim rezultatom 7:0, potom i Istru 5:3 da bi za plasman u četvrtfinale bili bolji od FK Forca (Makedonija) s 4:0. U borbi za polufinale svladali su vršnjake iz SK Sigma Olomouc (Češka) boljim izvođenjem jedanaesteraca 5:4 nakon što tijekom igre nije bilo golova. Uslijedio je dvoboj protiv FK Stari Aerodrom (Crna Gora) koji je odlučen jednim pogotkom (1:0) za proboj u finale.  Na kraju su naši dječaci, u borbi za pobjednički pokal, odigrali neriješeno 1:1 protiv splitskog Hajduka, uz pogodak Maksima Basova. Precizniji i sretniji u „penalima“ bili su Splićani i slavili s konačnih 6:5. Učenici Tonija Kačunića, generacije 2016. godište, zauzeli su četvrto mjesto s ukupno četiri ostvarene pobjede i tri poraza.

Vrlo jaka konkurencija u Banja Luci

U isto vrijeme odigran je i vrlo jaki 8. Međunarodni turnir Banja Luka Kup – Trofej Spartanac gdje su u kategoriji 2011. godište NK Osijek predstavljali učenici Dražena Vidovića. Sudjelovalo je puno kvalitetnih klubova iz regije, a naši su dečki ukupno upisali dvije pobjede (Sarajevo 3:1 i OFK Spartak CR Banja Luka 4:0) u svojoj skupini, dok su u četvrtfinalu bili bolji od Čukaričkog s 3:0. Prethodno su u grupi izgubili od Partizana 0:3, da bi u polufinalu uslijedio poraz od Vojvodine 1:3. U borbi za treće mjesto na put im je stao talijanski Udinese, a bilo je minimalnih 0:1.