NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori se probili do 4. mjesta

OSVRT NA NASTUPE I REZULTATE NAŠIH MLAĐIH KATEGORIJA

Juniori se probili do 4. mjesta

08.05.2017.

Izabranici Igora Budiše nastavili su domaći pobjednički niz, a ovaj puta su bili bolji od Istre 1961.

Juniori našeg prvoligaša nastavili su uspješnu rezultatsku seriju na domaćem terenu i ostvarili treću uzastopnu pobjedu u Gradskom vrtu. Prošlog su vikenda svladali pulsku Istru 1961. s minimalnih, ali sasvim dovoljnih 1:0, pogotkom Sabolovića. Momčad trenera Igora Budiše probila se na četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici i sada već u kontinuitetu pobjeđuje, što je svakako potvrda i dobrog rada na treninzima. 

Pioniri su nam u sredini tablice, a iskoristili su prednost domaćeg terena i bili bolji od zagrebačke Lokomotive s uvjerljivih 4:1 (strijelci su bili Lišnić 2, Ivanagić i Ivandić). Istim su rezultatom Kadeti našeg prvoligaša poraženi u dvoboju s vršnjacima iz redova „Lokosa“ (Kuzminski).

Mlađi pioniri 16 puta zatresli mrežu!

Juniori II nisu imali nikakvih problema s Đakovo Croatijom u ogledu Prve KLM, o čemu svjedoči i konačnih 6:0 (Barukčić 2, Crnčan, Dješka, Jakić i Stojanac), a Đakovčane su svladali i Kadeti II rezultatom 5:1 (Cvetković 4, Kraljević). U Drugoj Kvalitetnoj ligi mladeži Pioniri III su bili i više nego uvjerljivi protiv Belišća i pobijedili sa 8:0 (Babić, Jurić i Kuprešak po 2, Gradinac i Tankosić), a dobili su i Valpovku 3:0 (Babić, Jurić i Maganjić).

Najuvjerljiviji trijumf ostvarili su Mlađi pioniri II koji su bili puno nadmoćniji i kvalitetniji od momčadi Belišća i slavili s visokih 16:0 (Pavličić 4, Mažar, Petrović i Vrbanac po 2, Barić, Barišić, Damjanović, Džeko, Herceg i Matković po 1). Ista je generacija iz naše Škole nogometa igrala i protiv Valpova, a rezultat je bio 3:0 (Damjanović 2 i Vrbanac).

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti