NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kadeti najbolji u Rumunjskoj

Lijep međunarodni uspjeh mladih nogometaša Osijeka

Kadeti najbolji u Rumunjskoj

07.08.2017.

Učenici Tomislava Steinbrucknera uvjerljivo pobijedili sve svoje protivnike uz gol-razliku 14:1!

Lijep međunarodni uspjeh ostvarili su kadeti našeg prvoligaša koji su nastupili na turniru u rumunjskoj Csikszeredi u kojem živi većinsko mađarsko stanovništvo. Učenici Tomislava Steinbrucknera, uz pratnju koordinatora u ovom dobnom uzrastu Miomira Metera, osvojili su prvo mjesto s tri vrlo uvjerljive pobjede i fantastičnu gol-razliku 14:1!.

Prvo su u skupini svladali ukrajinski Munkacs Karpaty čak sa 6:1 (Pudić 3, Vuksan, Bognar i Balunović po 1 gol), a dan kasnije bili su puno bolji i od domaćina Csikszerede rezultatom 4:0 (Bognar, Branšteter, Kos i Balunović). Kao pobjednici skupine, mladi su Osječani izborili finale protiv Puskas  Akademije iz mađarskog Felcsuta. I u tom završnom dvoboju Bijelo-plavi su prikazali odličan nogomet i na kraju su slavili sa 4:0 (Joščak, Vuksan, Bognar i Kraljević).

Bognar i Pudić najbolji strijelci

Tako je Osijek za koplje iznad ostalih došao do prvog mjesta, a imao je i svoj dvojac među najboljim strijelcima, budući da su Dino Bognar i Dario Pudić postigli po tri pogotka. Neshvatljivo je da organizator nije pokal za najboljeg igrača turnira dodijelio nekome iz toliko dominantne osječke momčadi, kao i da je nagrada za najuspješnijeg vratara otišla na neku drugu adresu, ali su i bez zasluženih pojedinačnih priznanja Osječani vrlo zadovoljni napustili Rumunjsku.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti