Osječka je momčad u Sesvetama uvjerljivo svladala svoga domaćina sa 4:1, golovima Benića, Durdova (2) i Magdića.

Juniori Osijeka opravdali su ulogu favorita u četvrtfinalnom susretu Kupa Hrvatske, u gostima kod momčadi Sesveta. Mladi su Osječani slavili sa 4:1 i plasirali se u polufinale ovoga natjecanja. Bijelo-plave je u vodstvo doveo Benić već u 4. minuti, u 35. je Durdov zabio za 0:2 i to je bio rezultat prvog poluvremena. Početkom nastavka Hranjec je smanjio na 1:2, da bi Magdić svojim pogotkom u 60. minuti opet gostima omogućio prednost od dva gola razlike.

Dominacija osječke momčadi

U 73. minuti Durdov je iskoristio kazneni udarac i postavio konačan ishod ovoga susreta koji je protekao u dominaciji naših nogometaša. Osijek je igrao u sastavu: Barešić, Šutalo, Jakšić, Benić (od 66. K. Grgić), Talys (od 77. Nikolić), Bubalo, Soldić (od 77. Bliznac), Magdić, Ilić (od 66. Stanić), Rajić (od 81. Sušić) i Durdov. Osječani će protivnika u borbi za finale Kupa saznati nakon ždrijeba u kojem će još biti Dinamo, Lokomotiva i pobjednik susreta Inter - Pomorac.