Riječ je o igračima do 18 godina, a igrat će se ove srijede od 14,50 sati na Zlatiboru uz TV prijenos na Sportklubu 1.

Na Zlatiboru se igra nogometni „Kup prijateljstva europskih klubova“ u konkurenciji juniora, konkretno igrača do 18 godina. Riječ je o vrlo zanimljivom i jakom natjecanju s puno poznatih sudionika, među kojima je i NK Osijek koji je prošle godine, kada se igralo u Bijeljini i to u kadetskoj konkurenciji, tek u finalu poražen od beogradske Crvene zvezde.

Upravo će ove ova dva kluba danas (srijeda) ponovno igrati međusobno, ovaj puta u skupini u koju su svrstani. Susret počinje u 14,50 sati, a izravno će ga prenositi Sportklub 1.

Osječani startali remijem

Riječ je o susretu 2. kola A skupine, a dan ranije, u prvim ogledima, Osijek je igrao neriješeno 1:1 protiv talijanskog SPAL-a iz Ferrare dok je Zvezda poražena od Sarajeva rezultatom 0:2.

Na ovom turniru još sudjeluju: Željezničar, Fenerbahče, Partizan, Videoton, Vojvodina, Torino, Dinamo, Budućnost, Udinese, Vardar, Espanyol i Olimpija.