NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
U četvrtak kreće Otvorena škola

Ponovno se okupljanju naši najmlađi članovi

U četvrtak kreće Otvorena škola

31.07.2018.

Okupljanje je 2. kolovoza u 19 sati na našem stadionu, a u prvom planu je razvijanje ljubavi prema nogometu i sportu općenito.

Početak kolovoza označit će i nastavak rada Otvorene škole NK Osijek. Prvo je okupljanje u novoj sezoni zakazano za četvrtak u 19 sati na stadionu Gradski vrt. I nadalje će se trenirati dva puta tjedno, a kao i do sada se očekuje veliki broj djece različitih uzrasta.

Prvenstveno želimo kod djece koja će nam dolaziti na treninge razvijati ljubav prema nogometu i sportu općenito. Nije to samo treniranje, nego i druženje i zabava, a dječaci pritom usvajaju i navike zdravoga načina života. Također nam je bitno da tijekom svojih aktivnosti u Gradskom vrtu usvoje i osjećaj pripadnosti našem Klubu, ističe voditelj Škole nogometa Ivica Kulešević.

Za dječake rođene 2013. i starije

Otvorenoj školi mogu pristupiti dječaci rođeni 2013. godine i stariji, a to mogu učiniti i sve oni koji su proljetos dolazili na treninge. U rad će biti uključeni treneri iz naše Škole nogometa koji će selektirati dječake u odgovarajuće skupine, ovisno o njihovoj dobi, tjelesnoj građi i potencijalu. Voditelj Otvorene škole ostaje Dražen Vidović.

Za polaznike se plaća članarina koja mjesečno iznosi 200 kuna, dok je godišnji iznosi za jednokratno plaćanje 1.500 kuna. Članarinu ne moraju plaćati djeca stradalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, oni kojima su oba roditelja preminula, kao i djeca čiji roditelji dostave rješenje Centra za socijalni rad.

Prijave će biti moguće tijekom cijele godine.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti