U tjednu koji je iza nas selekcije bijelo-plavih odigrale su svoje utakmice, a posebno su ostale zapažene visoke pobjede Početnika II, Kadeta II i Juniora.

U srijedu (15.4.) su naši Pioniri Mlađi II i Pioniri II bili domaćini momčadi Jedinstva iz Donjeg Miholjca. Nadoknade su to koje su se igrale u večernjem terminu od 19 sati i 20:15 sati što je sigurno donijelo dodatnu draž onima koji su došli pogledati ove dvije utakmice.

Pioniri Mlađi II prvi su izašli na teren te suvereno pobjedili momčad Jedinstva rezultatom 4:0. Strijelci za bijelo-plave bili su: Andrija Gradinac u 50.minuti, Luka Conjar u 53. i 56.minuti, a konačnih 4:0 postavio je Ivan Pavić u 59.minuti. Bio je to pravi "blitzkrieg" Pionira Mlađih II.
Kao što smo napisali, Pioniri Mlađi II dominirali su protiv vršnjaka iz Donjeg Miholjca, ali što tek reći za utakmicu Pionira II koji su zaključili svoju utakmicu s Jedinstvom visokom pobjedom od čak 12:1. O ovoj utakmici ne treba ništa više nadodati osim svakako napisati one koji su postigli ovih 12 pogodaka. Bijelo-plave u vodstvo je doveo Ivan Lozić već u 7.minuti, zatim su golove postizali Toni Vinogradac (8. i 13.minuta), Fran Babić (15.minuta), ponovno Ivan Lozić (17. i 19.minuta), Adrian Mendeš (31.minuta), Ivan Mikšić (44., 48. i 49.minuta), Filip Cvetković (54.minuta) te Ivan Kurtović (69.minuta). Počasni pogodak za goste zabio je Dino Radonjić u 46.minuti.

Kadeti II i Juniori također su zabilježili uvjerljive i visoke pobjede u svojim utakmicama protiv NAŠK-a iz Našica.
Našičani su u utakmici s Kadetima II otišli s osam golova u mreži, a strijelci za Osijek bili su Karlo Grgić (35.minuta), Hrvoje Crnčan (42.minuta), Marin Magdić (48., 54., i 63.minuta), Deni Stojanac (66.minuta), Luka Marić (67.minuta) te za konačnih 8:0, Domagoj Zec u 73.minuti.
Juniori su protiv NAŠK-a bili još uvjerljiviji od svojih mlađih klupskih kolega. Slavili su rezultatom 11:0. Strijelci za bijelo-plave juniore bili su Stjepan Salapić (3.,29.,53. minuta), Antonio Rosandić (11.,25.,64.,68.minuta), Andrej Knežević (76.,82.minuta), Mihael Klepač (80.minuta) i Bruno Brlić (87.minuta).

Nedavno smo objavili i rezultate naših Kadeta i Pionira koji su svoje utakmice u sklopu HNL-a odigrali u Rijeci, i kod kuće protiv Slaven Belupa.
U nastavku možete pogledati ostale rezultate naših selekcija.

Pioniri Mlađi II vs Jedinstvo 4:0
Pioniri II vs Jedinstvo 12:1

Rijeka vs Pioniri 0:0
Rijeka vs Kadeti 1:0

Kadeti II vs NAŠK 8:0