Okupili su se dječaci rođeni od 2006. do 2011. godine

U Gradskom vrtu počele su aktivnosti vezane uz Otvorenu školu nogometa našeg prvoligaša. Prvo je okupljanje bilo je jučer u 19 sati, a okupljene dječake uvodno je pozdravio voditelj Škole nogometa Miroslav Žitnjak.

S najmlađim kategorijama će raditi Zdenko Kurtović, Dražen Vidović, Danijel Bogdan i Karlo Primorac, a treninzi će biti utorkom i četvrtkom. Ovo vrijedi za sve sve dječake rođene od 2006. do 2011. godine. Natjecanja za sve kategorije počinju krajem kolovoza, a prvi će u borbu za bodove u HNL-u pioniri i kadeti.

Članarina i uvjeti

Polaznici Škole nogometa dužni su plaćati članarinu koja pojedinačno iznosi 200 kuna.

Godišnji iznos članarine za jednokratno plaćanje je 1.500 kuna.

Članarinu ne moraju plaćati polaznici koji su djeca stradalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, oni kojima su oba roditelja preminula, djeca zatočenih i nestalih hrvatskih branitelja kao i djeca čiji roditelji dostave rješenje Centra za socijalni rad. Također, od plaćanja mjesečne članarine izuzeti su registrirani igrači kadetske i juniorske kategorije.

Pravilnik

Uplatnica