Danas započinje nova sezona Otvorene škole nogometnog kluba Osijek. Velika je to prilika za sve dječake i djevojčice rođene 2005. godine i kasnije, da počnu brusiti svoj nogometni talent, uz kvalitetnu kombinaciju rada i igre.

Prvi trening je na rasporedu danas u 19 sati, a održava se u dvorani Gradski vrt, gdje će se održati i okupljanje, a koja će ostati mjesto održavanja sve dok se ne poprave vremenski uvjeti. Treninzi će se održavati dva puta tjedno, utorkom i četvrtkom, a mjesečna članarina iznosi 200 kn po polazniku/polaznici.

S djecom će raditi iskusni stručnjaci Zdenko Kurtović i Mario Kuić, a pomagati će im Filip Šušnjara te novi trener, najbolji junior Hrvatske za 2011. godinu, Nikša Petrović. Sve potrebne informacije, roditelji mogu dobiti na broju telefona 031 570 300, koji je istaknut i na plaklatu (plakat uvećavate klikom na malu sliku).