NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Često postavljana pitanja - Bijelo-Plavi Klub i NK Osijek Cashback Program

FAQ #bijeloplaviklub

Često postavljana pitanja - Bijelo-Plavi Klub i NK Osijek Cashback Program

26.09.2017.

U nastavku pročitaj odgovore na često postavljana pitanja u vezi članstva u Bijelo-plavom klubu i NK Osijek Cashback Programu. Dodatna pitanja slobodno uputi na broj telefona +385 13890930 ili service.nk-osijek@cashbackworld.com

Što je Bijelo-Plavi Klub?

Bijelo-plavi klub je naziv za članstvo u Nogometnom klubu Osijek. Budi i ti dio pokreta i učlani se, jer tako postaješ dio bijelo-plavog pokreta, pokazuješ privrženost i pripadnost svome klubu. Novi program Bijelo-plavog kluba je NK Osijek Cashback Program koji  svim članovima omogućuje ostvarivanje brojnih pogodnosti uz korištenje NK Osijek Cahback Card kartice. Članstvo je besplatno.

Više informacija na linku.

Što je NK Osijek Cashback Program?

NK Osijek Cashback Program je kupovna zajednica čiji članovi mogu besplatno i bez obaveza ostvarivati kupovne pogodnosti pri svakoj svojoj kupovini u Cashback trgovinama.

Određeni dio iznosa svake tvoje kupovine vraća ti se na bankovni račun kroz Cashback opciju, dio iznosa odlazi u korist potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek, a pri svakoj kupovini skupljaš i Shopping Points uz koje ostvaruješ posebne popuste kroz Deals ponude.

Više informacija o Cashback Programu na linku.

Kako se postaje član Bijelo-Plavog Kluba i NK Osijek Cashback Programa?

  • Ispunjavanjem online obrasca i preuzimanjem svoje NK Osijek Cashback Card u prostorijama Kluba svakim radnim danom od 14 do 18 i subotom 10 do 12 sati
  • Učlanjivanjem, registracijom i preuzimanjem NK Osijek Cashback Card u prostorijama Kluba svakog dana svakim radnim danom od 14 do 18 i subotom 10 do 12 sati

Više informacija na linku.

Registrirao sam se online i imam samo virtualnu karticu, kako dobijem karticu sa svojim imenom?

Svoju NK Osijek Cashback Card člansku iskaznicu možeš podići svakim radnim danom od 14 do 18 i subotom 10 do 12 sati u prostorijama Kluba (W. Wilsona 2), samo pokaži e-mail potvrdu o članstvu u NK Osijek Cashback Programu.

Što trebam upisati u polje barkod pri online registraciji?

Pri ispunjavanju obrasca online polje barkod ostavi prazno. Nakon što preuzmeš svoju NK Osijek Cashback Card člansku iskaznicu (svakim radnim danom od 14 do 18 i subotom 10 do 12 sati u prostorijama Kluba, W. Wilsona 2)  možeš ju unijeti pod “Moje kartice” na svom profilu kako bi mogao skupljati pogodnosti pri kupovini kod trgovaca partnera.

Želim kupiti ulaznicu za domaću utakmicu NK Osijek s popustom, a još nemam svoju NK Osijek Cashback Card. Mogu li ostvariti popust?

Naravno, na blagajni pokaži e-mail potvrdu o članstvu u NK Osijek Cashback Programu. Dodatne pogodnosti stižu uskoro…

Gdje i kada se može preuzeti članska iskaznica?

Svoju NK Osijek Cashback Card člansku iskaznicu možeš podići svakim radnim danom od 14 do 18 i subotom 10 do 12 sati.

Kako ću znati kod kojih trgovaca mogu ostvarivati popuste? Mogu li i dalje ostvarivati iste popuste kao dosad?

S novom članskom iskaznicom Bijelo-plavog kluba – NK Osijek Cashback Card – članovi mogu ostvarivati pogodnosti kod postojećih Bijelo-plavih partnera i novih Cashback Card partnera.

Postojeći bijelo-plavi partneri kod kojih su članovi dosad ostvarivali popuste s članskom iskaznicom Bijelo-plavog kluba i dalje ostaju u sustavu popusta i možeš ih prepoznati po naljepnici MEMBER SPOT – ČLANSKI POPUST.

Na web stranici cashback.nk-osijek.hr bit će redovno ažuriran popis onih partnera koji postaju dio NK Osijek Cashback Programa i kod kojih možeš ostvarivati pogodnosti koje ti pruža NK Osijek Cashback Card. Sve Cashback Card partnere možeš prepoznati po naljepnici MEMBER SPOT – CASHBACK WORLD.

Više informacija o ostvarivanju pogodnosti kod jednih i drugih partnera NK Osijeka možeš vidjeti ovdje.

Živim u inozemstvu. Kako mogu doći do članske iskaznice?

Možeš se učlaniti online (za učlanjivanje je potreban hrvatski broj mobitela) i nakon toga se javiti na marketing@nk-osijek.hr kako bi se dogovorili o načinu dostave članske iskaznice NK Osijek Cashback Card.

Nije mi jasno kako skupljam svoje pogodnosti u Cashbacku? Nije mi isplaćen Cashback? Kako mogu vidjeti koliki iznos sam skupio za podršku Školi nogometa? Mogu li člansku iskaznicu koristiti pri online shopppingu? Gdje mogu vidjeti evidenciju svih svojih kupovina?

Javi se na broj telefona +385 13890930 ili service.nk-osijek@cashbackworld.com gdje ćeš dobiti sve potrebne informacije.

 

Za sva pitanja oko Cashback Programa javi se na broj telefona +385 13890930 ili service.nk-osijek@cashbackworld.com gdje možeš dobiti sve potrebne informacije.

 

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti