Bijelo-plavi danas na sportskom kompleksu Arroyo Enmedio igraju pripremnu utakmicu protiv Puskás Akadémia. Utakmica počinje u 16:30 sati, a aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

NK OSIJEK - FC PUSKAS AKADEMIA 1:1

117' kraj susreta u Esteponeu, nešto ranije od 120. minute, ali je vidljivost već bila slabija, pa je sama završnica skraćena za pokoju minutu.

113' veliku šansu imao je Szakaly. Pucao je neometan glavom s desetak metara, a lopta zamalo odlazi pokraj desne vratnice.

107' Bočkaj centrira za Mudražiju koji dobro puca glavom, međutim, Danilović je bio dobro postavljen na svojim vratima.

97' Perošević je u prodoru po desnom krilu, u posljednji trenutak uklizao mu je Pušić i spriječio moguće vodstvo Puskas Akademije.

95' Latifi je prošao lijevom stranom, ušao u kazneni prostor, ali potom nije bilo udarca prema vratima Mikulića.

85' ušao je Mikulić umjesto Kukića.

84' Mađari su izjednačili i to preko našeg Osječanina Peroševića. On je izveo slobodan udarac iskosa s desne strane, gotovo uz aut-liniju, ciljao je u bliži, vratarev lijevi kut, a lopta je izmigoljila Kukiću i završila u mreži.

84' 1:1 - PEROŠEVIĆ

77' Diallo je pucao glavom, lopta odlazi iznad grede.

73' Puskas Akademia sada igra u sastavu: Danilović, Csilus, Poor, Spandler (Deutsch), Mevangou, Zsidai, Latifi, Szakaly, Bačelić-Grgić, Perošević i Diallo.

68' Osijek je došao u vodstvo. Bočkaj je proigrao Hajradinovića koji je odlično asistirao Ejupiju, a osječki je napadač iz blizine loptu bez problema poslao u mrežu.

68' 1:0 - EJUPI

61' počeo je drugi dio susreta, a za Osijek igraju: Kukić, Pušić, Barać, Lišnić, Marin, Jambor, Žaper, Kuprešak, Hajradinović, Bočkaj i Ejupi.

60' završeno je prvo poluvrijeme u trajanju od 60 minuta, kako su se prethodno dogovorili treneri Zekić i Pinter.

48' Bočkaj je pucao iz slobodnog udarca, lopta je zamalo prošla pokraj lijeve vratnice.

44' promjena vratara kod Osijeka: Kukić umjesto Malenice.

39' za sada gledamo utakmicu bez izglednijih prigoda.

29' Knežević puca iz daljine, Malenica to brani bez problema.

28' ozlijedio se Grezda koji je dobio udarac u koljeno i neće moći nastaviti utakmicu. Umjesto njega će ući Bočkaj.

18' Škorić je pucao nakon ubačaja iz kuta, lopta odlazi visoko iznad grede.

15' Markvart je ušao s loptom u šesnaesterac, ali nije bilo veće prijetnje za Malenicu.

8' Marić se prvi našao u situaciji koja je mogla biti opasna po suparnička vrata, ali je ostalo samo na pokušaju...

Evo i sastava Puskas Akademije: L. Hegedus, Spandler, Mevongou, Klinar, Osvath, Madarsz; Markvart, Knežević, Prosser, Molnar i Rado.

Za Osijek će u prvom poluvremenu igrati: Malenica, Škorić, Lončar, Grgić, Barišić, Jambor, Mudražija, Ilić, Grezda, Boban i Marić.

Pozdrav iz Estepone gdje očekujemo početak prijateljskog susreta između osječkog prvoligaša i naših sportskih prijatelja iz mađarskog Felcsuta.