NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pregled rezultata naših mlađih kategorija

Pregled rezultata naših mlađih kategorija

Pregled rezultata naših mlađih kategorija

10.10.2017.

U Prvoj i Drugoj KLM nije ispušten niti jedan bod u sedam odigranih utakmica.

Još su jedan uspješan tjedan imali mladi nogometaši Osijeka u svim uzrastima koji se natječu u Prvoj i Drugoj kvalitetnoj ligi Slavonije i Baranje. Kadeti II svladali su na domaćem terenu Hajduk iz Pakraca sa 4:0 (Cindrić, Lišnić, Vuica i autogol protivnika), a bolji od Pakračana bili su i Pioniri II koji su pobijedili s 3:0 (Avdejev 2 i Tretinjak). Mlađi pioniri su nam gostovali u Belišću gdje su istoimenog domaćina deklasirali rezultatom 19:0 (Antoljak, Damjanović i Pavličić po 3, Mažar, Trbojević i Vrbanac po 2, Čolić, Ivančan, Matković i autogol).

Limači su bili domaćini vršnjacima iz Đakova od kojih su bili bolji s 13:1 (Sabo 4, Janjić i Ljubojević po 3, D. Kurtović, N. Kurtović i Miličić). Đakovčane su svladali i Početnici II sa 7:1 (Božić 3, Bertić 2, Gagulić i Mrkonjić), a ova je kategorija naše Škole nogometa slavila i u ogledu s BSK-om u Bijelom Brdu gdje je bilo 10:0 (Bertić, Bogojević i Kolarik po 2, Barić, Božić, Grgić i Majdenić).

Uspješan nastavak „Pilot lige“

Mlađi pioniri II igrali su u Drugoj KLM u gostima kod BSK Termie Bizovac, a rezultat je bio 0:9 (Konig i Živković po 2, Jeremijaš, Kovačević, Novak, Slišković i Sopić). Učenici Dražena Vidovića odigrali su i prijateljski susret protiv Mladosti u Vođincima u kojem su pobijedili s 9:2 (Živković 3, Lukadinović 2, Đurković, Konig, Kovač i Sopić). Početnici trenera Danijela Bogdana sudjelovali su na vrlo jakom turniru u Tuzli gdje su zauzeli šesto mjesto. U skupini su remizirali sa Sarajevom 1:1 (Barić), dobili su Bratstvo čak s 11:1 (Grgić 3, Barić, Dević i Tomić po 2, Begović i Rupčić), s Partizanom su igrali neriješeno 1:1 (Barić) te pobijedili Cibaliju 2:0 (Barić i Grgić).

U susretu koji je odlučivao o konačnom plasmanu Osječani su poraženi od Vojvodine 2:3 (Barić 2). Prvo mjesto je osvojila beogradska Crvena zvezda. Što se tiče „Pilot lige“, prošloga su tjedna Mlađi pioniri igrali u Požegi. Svladali su Marsoniju s 1:0 (Pavličić) i Hypo rezultatom 4:0 (Damjanović, Matković, Mažar i Pavličić).

Bodovno stanje i detaljnija izvješća s utakmica naših mlađih kategorija možete provjeriti na sljedećim linkovima:

Juniori

Kadeti

Pioniri

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti