Osijek je protiv Rudeša gubio 0:2, ali je u nastavku preokrenuo rezultat i na kraju slavio s 3:2.

Vrlo je zanimljiva bila prvenstvena utakmica koju su Juniori našeg prvoligaša odigrali u subotu na Bikari protiv vršnjaka iz Rudeša. Rezultat je na kraju bio 3:2 za Bijelo-plave iako su Zagrepčani nakon prvih 45 minuta imali vodstvo od 2:0. U tom dijelu susreta domaćinu baš ništa nije uspjevalo, igra je bila rastrgana s puno pogrešaka, ali je nastavak susreta ponudio sasvim drugu sliku na terenu.

Odlično drugo poluvrijeme

Golovima Bosaka, Sušića i Šerića uslijedio je potpuni preokret! Osijek je došao do vrijednih bodova.

Bio je to dvoboj s dva potpuno različita poluvremena. U prvom smo bili neprepoznatljivi i anemični, a u drugom kao da je neka nova momčad istrčala na travnjak. Rekao sam dečkima neke stvari tijekom odmora i potpuno se okrenula situacija u našu korist. Stvarali smo šanse, njihov je vratar u nekim situacijama čudesno branio, ali smo uspjeli doći do rezultatskog preokreta. Postigli smo tri pogotka, mogli smo barem još toliko što me veseli jer nam je momčad pokazala kako se može izvući i u takvim okolnostima, kada imamo ne baš mali rezultatski zaostatak, rekao je trener naše juniorske ekipe Tomislav Radotić

Bodovno stanje i detaljnija izvješća s utakmica naših mlađih kategorija možete provjeriti na sljedećim linkovima: